Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Hogy hozzam fel a donorsperma...

Hogy hozzam fel a donorsperma lehetőségét?

Figyelt kérdés
Sajnos kiderült hogy a férjem teljesen steril. :( összetörtünk mind a ketten hisz az lett volna mibdenünk ha vagy egy nagy családunk. :( Ez csak 2 hete derült ki de azóta azon gondolkodunk hogy hogyan tovább, mi értelme lesz így az életnek.Viszont bennem már napokkal ezelőtt felvetődött a kérdés hogy mi lenne ha donor spermával lenne babánk? Ha ebben a helyzetben lennétek ti hogyan kérdeznétek rá a férjetektől? Ő 40 én 30
2016. ápr. 29. 16:38
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
60%
Előző, de nekem mondjuk kevésb3 számítana, hogy genetikailag kié. Ha egyszer együtt élik végig a terhességet, szülést, az még mindig inkább mindkettőjüké, mint az örökbefogadás. Utóbbi is klassz dolog, de én pl nagyon vágyom a terhesség élményére, aztán az első szoptatasra stb
2016. ápr. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%

Imént megkérdeztem páromat, hogy állt volna ehhez a kérdéshez, ha nem lehetett volna babánk.

Azt mondta, hogy először nagyon szomorú lett volna. De mivel nagyon akarta a gyereket, ezért belement volna a spermabankos történetbe.

Szerintem beszélj pároddal nyíltan és őszintén a témáról.

2016. ápr. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
24%
Ezt nagyon könnyű mondani, hogy belement volna, úgyhogy nincs abban a helyzetben.
2016. ápr. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ! Én is nagyon vágyom a terhességre, szopatásra ezt az egészet átélni. Fel fogom neki hozni ezt a lehetőséget. :)
2016. ápr. 29. 22:44
 15/26 anonim ***** válasza:
13-as. Nincs igazad. Küzdöttünk mi is a babáért, tudom, hogy belement volna.
2016. ápr. 30. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
0%

Mondták neki, hogy nem lehet saját gyereke soha? Akkor tud ezen őszintén elgondolkodni.

Egyébként én sem szültem volna egy idegen férfinak gyereket.

2016. ápr. 30. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
29%

Kedves Kérdező!


Kevesen tudják, de örökbe fogadott babát is lehet szoptatni!

Ismerek személyesen is olyat, akinek sikerült!


Itt olvashatsz erről történeteket:

[link]

2016. ápr. 30. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%
Nézd 56%-os. Inkább a kérdezőnek kéne írni, mint veled vitatkozni. A te férjed lehet nem vállalná. Az enyém igen. Vannak férfiak, akik egy előző házasságbeli gyereket is sajátjukként szeretnek. Mint az én (nevelő)apám engem. És vannak, akik a sajátjukat is eldobják.
2016. ápr. 30. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
87%

Addig amíg ténylegesen nincs a helyzetben valaki addig könnyen mond dolgokat..

Kedves Kérdező! Donor babank van és mi vagyunk a legboldogabbak a világon, nincs különbség én sokszor el is felejtem hogy genetikailag más, főleg hogy az idegenek szerint apukajara hasonlít. Amire készülj fel hogy donorra most hosszú a várólista kb.jovo év eleje mire sorra kerülnétek..mi benne vagyunk megint (mert szeretnénk tesot)

2016. ápr. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
77%
Kérdés, hogy attól lesz valaki az ember gyermeke, hogy az ő spermája termékenyítette meg a petesejtet, vagy attól, hogy a terhességet végigkísérte, társát segítette, fogta a kezét szülés közben, aztán az újszülöttet a karjába vette, szereti, törődik vele, tanítja neki az életet.
2016. ápr. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!