Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Tapasztalatra lenne szükségem,...

Tapasztalatra lenne szükségem, járt már valaki így?

Figyelt kérdés
Április 14-én jött meg a menszim,18-án kaptam closztit napi 2x1 et 5 napig.27-én voltam uhn és azt mondta az orvos hogy lát egy 35mm-es sonolucens valamit,amire azt mondta hogy megkell repedni és abbol lesz terhesség.De ahogy gondolom az már nem tüsző hanem ciszta,de lehetséges hogy 25 napos ciklusnál (10. 11.dik napon volt ovum)és akkor már nem látott csak cisztát?szóval arra lennék kiváncsi hogy elötte lehetett szerintetek ovum?amit már nem látott az uhn?vagy ilyen nincs?Most olyan tüneteim vannak,hogy nagyon érzékeny a mell bimbóm,sürün járok pisilni,és olyan érzésem van mintha fellennék puffadva.Egybekötve sok fehéres sárgás krémes folyással.ez mi lehet?
2016. ápr. 29. 20:17
 1/1 anonim ***** válasza:
A sárgatestet akkor is kellett volna látnia.
2016. ápr. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!