Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » 28napos ciklusnal ha a ciklus...

28napos ciklusnal ha a ciklus 16-17 napján vagyunk egyutt az keso a babához. Rendszeres aciklusom hiaba probalkozunk sikertrlen sajnos . Csak a 14 napon lehet peteeresem?

Figyelt kérdés
2016. máj. 1. 09:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem is 28 napos a ciklusom. A második gyerekkel az 5. napon estem teherbe, biztos mert abban a hónapban az volt az egyetlen alkalom. A harmadik gyerekkel még szerettünk volna várni néhány hónapot, így naptár módszerrel "védekeztünk" a korábbi tapasztalatok alapján, csak a 15. nap után voltunk együtt. Harmadik hónapban terhes lettem, 17 hónap van köztük. Semmi sem lehetetlen :) (Egyébként az első gyerekkel is akkor estem teherbe, mikor középidőben pont nem voltunk együtt).
2016. máj. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az, hogy a ciklusod 28 napos, még nem biztos, hogy a 14. napon van a peteérésed. Ezt hőmérőzéssel, ovu-teszttel, nyákvizsgálattal, méhszáj állapot felméréssel lehet kideríteni. A ciklus egyes szakaszai nem egyformák minden nőnél! Az én módszerem az, hogy egész hónapban 2-3 naponta vagyunk együtt, akkor mindegy, mikor van az ovu :)). Az, hogy 1-2 hónap múlva már ott a gólya, sajnos, nem törvényszerű! Nekem volt egy aktusból is babám, és volt, hogy 14 hónap kellett.
2016. máj. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ciklus 14-15 napjan szurkalos erzes 17 nap tejfeher folyas lehet baba?
2016. máj. 3. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!