Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Barátcserje kapszula segítheti...

Barátcserje kapszula segítheti a teherbeesést? Vélemények, tapasztalatok? Használt már valakinek? Ihatok mellette cickafark és palástfű teát is, vagy elég a barátcserjét szedni?

Figyelt kérdés

Júliusban hagytam abba a fogamzásgátló szedését, és azóta általában 29-30-31 naposak a ciklusaim, eddig minden hónapban megjött.

Ebben a hónapban, viszont kitolódott mert a 25. napon volt ovulációm, (hő és ovu teszt alapján)

és így elvileg a mai napra (nem) várom a menstruációmat.

A hőm is lement az eddigi 36.6-36.7-ről 36.5-re.

Olvastam, hogy a barátcserje kapszula segíthet a peteérésben, a teherbeesésben, és gondoltam kipróbálom.


2016. máj. 3. 08:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Én a nőgyógyász javaslatára szedtem a premens tablettát, ami barátcserje kivonatos. Beállította a ciklusomat és 3-4 hónap után siker volt. Én semmilyen teát nem ittam mellé.
2016. máj. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom h nekem az segített vagy közben sikerült volna anélkül is de azután h elkezdtem két hónapra ra sikert arattunk !!!:))
2016. máj. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Számos különböző alkotóelemet tartalmaz, többek között flavonoidokat, iridoid glükozidokat és terpenoidokat. Úgy tűnik, hogy a teljes terméskivonat gyógyhatású. Hormonokat nem tartalmaz, jótékony hatásának lényege azonban éppen az agyalapi mirigy serkentése – különösen az LH-hormonnak nevezett lutropin termelésére. Ez közvetett módon növeli a szervezet progeszteron-termelését – ez az anyag pedig a menstruációs ciklus szabályozását segíti. A prolaktin-termelés szabályozását is javítja. Az enyhén megemelkedett prolaktin-szint csökkentése nemcsak néhány meddő nőnél lehet hasznos, de azoknál is, akik melle a PMS (premenstruális szindróma) részeként nyomásérzékeny.
2017. dec. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!