Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Hogyan kell kiszámolni hormon...

Luna26 kérdése:

Hogyan kell kiszámolni hormon vizsgálat esten a ciklus napot?

Figyelt kérdés
A doki vérvételre küldött 2 beutalót kaptam hormon vizsgálatra..de nem tudom melyik napra esek a 21-23 nap és a 4-6 nap .. 8-án jött meg 28 napos ciklusom van
2016. ápr. 20. 08:10
 1/3 anonim ***** válasza:

óóó, mi en a nehéz? 8-hoz adod hozzá a 4-6-ot illetve a 21-23-at.


DE: azonos ciklusban kell menni mindkét vizsgálatra, tehát most csak akkor éri meg elmenni, ha voltál 12-14-e özött már az első vérvételen.

ha nem, akkor megvárod a következő ciklust, és először intézed az 5. napit, majd utána a 21. (pé+7.) napit.

2016. ápr. 20. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A ciklus első napja az a nap, amikor rendes piros vér jön, tehát a barnázást nem kell figyelembe venni.


Amennyiben a piros vér délután 4 óra után indul meg, így azt a napot nulladik napnak vedd és a következő naptól számold az első napot.


Az intervallum azért van megadva, hogy ha esetleg hétvégére esne az 1. nap, tudj kalkulálni.


Amit az első is említett, hogy ugyanabban a ciklusban legyen mindkét vérvétel.

2016. ápr. 20. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Azt nem tudtam soha hogy a menstruációt is bele kell e számolni ..igazából ez érdekelt a legjobban..tudom hogy kézenfekvő csak amikor a doki mondta a napokat hirtelen nem tudtam hogy is van ez..ilyen vizsgálaton nem voltam még és feleslegesen nem mennék el..
2016. ápr. 20. 09:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!