Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Korai spontán vetélés+eü....

Korai spontán vetélés+eü. Kaparás után hogyan bírjátok lelkileg, idegileg a napokat várni a mensest ami nem jön meg várat?

Figyelt kérdés
A mensesem ezelőtt pontosan 28.napra rendben jött szépen lezajlott görcsök nélkül-soha nem maradt ki.A vetélés óta felborult a rend 52.napra jött kínlódva görcsösen,derék fájással nem volt az igazi nagyon kevés.Azóta ma a 33.napon vagyok nem bírom újra a feszültség uralkodik rajtam,ideges vagyok,feszült sírocskálok.Tudom ezzel nem lesz jobb hogyan vészeljem át a várakozást?
2013. okt. 8. 10:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem is pontos volt. Műtét óta egyre korábban jön meg (30, 25, most 21 nap), és 2-3 napig tart, régebben 6 nap volt. Az első kettő alig vérzett, most a 3. egész normális volt, de iszonyú rövid.

Előtte soha nem mértem hőt, műtét után elkezdtem, vagy én csinálok valamit nagyon rosszul, vagy totál összevissza van. Előtte lehetett peteérésem, mert az első nem védekezős hónapban terhes lettem.

Engem is idegesít, de elhatároztam, hogy nem foglalkozom vele. Nem tudom, merek-e még próbálkozni, pedig még nincs gyerekünk és már elmúltam 37.

2013. okt. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia.Köszönöm válaszodat.

Sajnálom a történteket!mikor történt nem rég?

Magatoktól sikerült spontán a baba?Hanyadik héten jött a gond te is spontán elvetéltél?eü kaparás történt?

Ne haragudj kérdezgetek?Tudom hogy mindenkinek lehet más-máshogy zajlik le,jön meg.

Én is 37.vagyok nekünk van 1gyerek spontán baba 7éves hála egészséges.De sajnos a kistesó 2éve várat.

Nem tudom én szerény véleményem nem látom értelmét a hőmérőzésnek,mert lehetséges hogy "esetleg nincs minden hónapban tüsző-k peteéréssel.Mindig szent 28.nap reggelére megjött szépen lezajlott,sosem maradt ki.Fogi gátlót sosem szedtem.)Igaz ha érik nehogy cysta legyen.nem volt cystám sosem.Hsg rtg után is felborult ciklusom nemhogy jobb lett volna a helyzet 22.napra jött kétszer eléggé sok alig akart leállni.Aztán 42.napra jött akkor már gondoltam gond lehet.cysta lett de hála távozott-tak mensivel.

Igyekszem én is nem foglalkozni vele de nem tudom elmondani de azt érzem hogy szorítja a tarkómat,néha nem veszekszem nem vagyok ilyen ki borulok car dolgokon aztán sírás.Ha nem robbanok akkor potyognak könnyeim!!

Én-mi is félünk aggódunk!!nehogy újra átéljem-jük ezt a nem jó dolgot.Elegem lett a dokiból a kórházból nem segít senki,csiga tempóban vánszorognak a napok-hónapok.aztán mire szét nézünk eltelt 52.nap 1mensi az is kevéske.Most 33.napon vagyok görcsölgetek,érzem a feszültséget.Talán egy kicsit jobb aviva tornát kezdtem el azon lennék hogy megjönne a gyakorlatoktól.ma vettem gyógynöv.teát.Te próbálkozol term.módokkal?

Mi lehet a gond?Nem tudni miért történhetett?Most hogyan tovább?Írjál nekem ha gondolod privit köszönöm Puszi

2013. okt. 8. 21:58
 3/3 anonim ***** válasza:
Sajnálom ami veletek történt. Sajnos én is átéltem :(
2013. okt. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!