Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Fer14? Egyszerre szedje be a...

Fer14? Egyszerre szedje be a két szemet vagy reggel és este?

Figyelt kérdés
holnap kezdjük az első hónapot és nem tudjuk hogy egyszerre vegye be a két szemet vagy reggel és este. kérlek segítsetek.én írtam ki lentebb is ne haragudjatok.
2016. máj. 17. 20:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Betegtájékoztató pont ilyen helyzetekre van a dobozban. Ha ott nincs már, akkor a neten is fent van minden gyógyszeré online.
2016. máj. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

ha ebből te levonod hogy hogyan szedje akkor avass be engem is légyszives....Kiszerelés: 1 doboz FER14EXTRA egy havi adagot tartalmaz

Hatóanyag/napi adag (2 tabletta): Taurin 250 mg Magnezium 200 mg Karnitin 200 mg Arginin 150 mg C-vitamin 120 mg E-vitamin 100,67 mg Koenzim Q10 10 mg Cink 14 mg Beta karotin 3,6 mb B6-vitamin 1,5 mg Folsav 400 µg Szelén 35 µg B16-vitamin 2,5 µg D3-vitamin 25 μg

Javasolt fogyasztás: napi 2×1 tbl. Lehetőség szerint főétkezés közben, rágás nélkül nyelje le.

Tárolás: szobahőmérsékleten (15-25 ºC). Gyermekektől elzárva tartandó!

Minőségét megőrzi: a csomagoláson jelzett ideig (év, hónap, napig).

Figyelmeztetés: Az ajánlott napi adagot ne lépje túl! Az étrend-kiegészítő fogyasztása nem helyettesíti a kiegyensúlyozott vegyes étrendet és az egészséges életmódot.

2016. máj. 17. 20:39
 3/6 anonim ***** válasza:
"Javasolt fogyasztás: napi 2×1 tbl" Tehát, naponta kétszer, vagyis reggel 1, és este 1!! Ezen mit nem értettél?
2016. máj. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A 2*1 tabletta azt jelenti, hogy a nap során két alkalommal egy-egy tabletta. Vagyis mondjuk reggel és este. Ha egyszerre kettőt kellene bevenni, akkor az adagolás 1*2 lenne.


Az én férjem Profertilt szedett, ő esténként vett be kettőt, reggel nem vacakolt vele. Nyilván az egyenletes eloszlás miatt elvileg jobb a reggel-este, de azért ez mégis csak egy vitamin, ugyanúgy használni fog, ha 1*2-vel veszi be. (Azért mondom, mert én szedek pajzsmirigy gyógyszert, ott pl. TÉNYLEG fontos, hogy éhgyomorra reggel vegyem be és utána fél óráig ne egyek, ne pedig találomra, de ezeket az étrend kiegészítőket nem kell ennyire komolyan venni ilyen értelemben.)

2016. máj. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2016. máj. 17. 21:04
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én párom reggel és este veszi be az 1-1 szemet :)
2016. máj. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!