Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Stimuláció nélkül nincs peteérésem.Van már 2 gyermekem akiket a clostilbegytnek köszönhetek.Szerettünk volna 3-at,de Legutóbb a closti sem segített.Pár hónapja szüneteltetjük.De nem tudom kiverni a fejemből mégegy baba gondolatát.Viszont a vizsgálatokkal,kezelésekkel tőlük venném el az időt...Fiam és lányom is van.

A helyemben küzdenétek még 3. babáért?


2016. máj. 17. 21:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen, ha vágysz rá, és nem tudod kiverni a fejedből a 3. baba gondolatát, akkor küzdj érte!


Nekem is Closty-babám van. Én amellé még szedtem folyamatosan D vitamint, ovuig E vitamint, folsavat a férjem pedig Profertilt. Ezek időt nem vesznek el, de ki tudja, hogy mennyi részük volt a sikerben.


Remélem, megérkezik a 3. babátok!

2016. máj. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ennek a kérdésnek semmi értelme, ezt a férjeddel kell megbeszélned, nem velünk!


én nem küzdenék a 3. babáért, örülnék, hogy megspórolom a védekezést. se én nem szeretnék 3 gyereket, 2-t szeretnék, most várom a másodikat, szeretném elköttetni magam utána.

viszont az első kettőért bármit megtettem volna, mert nagyon vágytam rájuk :)

remélem érted mit próbálok körbeírni, neked kell tudnod, mi ebben nem tudunk azzal segíteni, hogy megírjuk mi mit tennénk.

kívánom, hogy jó döntést hozzál :)

2016. máj. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A closti nem a próbàlkozàsok vége, monhatnànk az eleje. Vagy ha arra gondolsz hogy pl.hogy inszem v lombik esélyes lehet, az valóban maceràsabb. Ha a closti nem hoz eredményt , nőgyógyàsztól érdemes infót ( és vizsgàlatot) kérni a hogyan tovàbb miatt?
2016. máj. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezt neked kell mérlegelned van 2 gyermeked. És szerintem a pároddal beszéld ezt meg ne itt.
2016. máj. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!A férjemmel is beszélünk róla sokat elhihetitek 😊
2016. máj. 18. 06:57

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!