Lombik konzultácio, mire szàmithatok?

Figyelt kérdés

3 sikertelen inszem

Utan. Juliusba lessz az első konzultacio. Amire vinnem kell a friss leleteket (3 napi vervetel, virus szüres stb…) tehat aznap mar ki is irja a szurikat? Vagy megvárjuk hogy megjöjön vagy hogy? NagOn izgulok és várom is.



máj. 21. 09:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól is függ, hosszú vagy rövid protokoll lesz. Hosszúnál nem ciklus elejétól kell szúrni, előtte is van injekciózás.
máj. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Protokolltól függ. Nekem a menstruáció második napján kellett elkezdenem szúrni. A gyógyszereket akkor írták fel amikor már biztos volt, hogy lombik lesz és megbeszéltük, hogy a következő ciklusban kezdünk.
máj. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Sajnos semmi infot nemtudok mèg :/ azt tudom hogy inszemeknél 8-9 petesejtem lett 3 bemfola inekciotol
máj. 21. 12:17
 4/9 anonim ***** válasza:
És úgy is csináltak neked inszeminációt???
máj. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen. Mind 3 alkalommal. Sok helyen utana olvastam es tudom enis hogy ennyivel nem csinalnak…. ( pécs meddősègi )
máj. 21. 12:35
 6/9 anonim ***** válasza:
Simán lehetett volna többes ikerterhességed. Külföldön ilyenekből lesznek a négyes-ötös vagy többes ikerterhességek. 😐
máj. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hat igen,,de sajnos 1 sem lett belőle :/
máj. 21. 12:54
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem első alkalommal még csak átnézi,átbeszélitek a leleteket.

Mi hogy volt eddig és hogyan tovább.

Sima protokollal ha megjön a menzesz akkor kezdődik a stimuláció. Ha hosszú protokoll lesz akkor már menstruáció előtt el kell kezdeni szúrni (nekem a 3.lombiknál volt hosszú protokoll)

máj. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzá szolásokat
máj. 22. 07:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!