Bianleo kérdése:

Baj lehet? Holnap lasz egy hete hogy bevettem az esemény utáni tablettát de egész héten ilyen szurkalast éreztem és kicsit erösebb görcsoket a szurkalas is valamelyik nap erösebb volt.

Figyelt kérdés
Maelkeztem kicsit barnazgatni de viszont ma is g örcsöltem ma is ugyan igy. Szerintetek bajom lehet a gyógyszerről? Kérlek titeket válaszolni előre is köszönöm Kicsit meg vagyok ijedve hogy mi lehet ez.
2016. máj. 19. 17:55
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja es a gyogyszerre azt írtak hogy a csak az ovulaciot tolja hátrébb és normál idöben kéne megjönnie. Medlem lejon ami volt ilyen helyzetben vagy tudja a valaszt. Most is egy hejen szurkal
2016. máj. 19. 17:57
 2/5 anonim ***** válasza:

Azért mobillal is lehet értelmesen írni. "Medlem lejon ami volt ilyen helyzetben vagy tudja a valaszt."

Mi van????

2016. máj. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Bocsánat a telefonom írta és kicsit kijavitott azt akartam írni hogy volt valaki ilyen helyzetben most is csak a jobb oldalam görcsöl és szurkal a petefeszek lehet valami baj?
2016. máj. 19. 18:30
 4/5 A kérdező kommentje:
Valaki nem tudja a választ körülbelül mert meg vagyok ijedve , vagy nem e történt valakivel ijen?
2016. máj. 19. 20:18
 5/5 anonim ***** válasza:

En ketszer hasznaltam ilyet mert buta voltam. Velem ez volt mind a ketszer kb. Elmentem orvoshoz masodszorra mar irattam fogamzasgatlot.

Ossze zavarja a hormonokat, valoszinuleg nalad sincs nagyobb gond. Ha nem mulik el a gajdalom.NE LEGYEL LUSTA menj orvoshoz

2016. máj. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!