Hol kezdődik, hogy valaki akar vagy hogy rágörcsöl hogy gyereke legyen?

Figyelt kérdés
Mindenkitől azt hallom, hogy nem kell rágörcsölni a gyerek témára, mert akkor biztos nem jön. Rágörcsölés lenne, ha gyereket szeretnék és figyelem a peteérésemet, szedek vitamint, és nagyon szeretném, ha összejönne, sokat gondolok rá. Szerintem ez normális viselkedés, ha valaki babát akar, nem?
2016. máj. 31. 22:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ott görcsöl rá valaki, ha 3-5 hónapig negatív a teszt, és ez az érzés amit leírtál átmegy aggódásba, félelembe.
2016. máj. 31. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Eszter76 ***** válasza:
71%
Mindenkinek mást jelent a rágörcsölés... nekem a peteérés figyelése és a hőmérőzgetés már az... sose csináltam ilyesmit és van 3 gyerekem.
2016. máj. 31. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális, de ne felejts el élni mellette! Szóval ne csak a peteérésre koncentrálj, tudj másra is gondolni... És akkor az nem rágörcsölés, hanem csak simán tudatos, tervezett családalapítás. Sok sikert hozzá! ;)
2016. máj. 31. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
73%

Á tudod milyenek az emberek? Szeretik az észt osztani. :D

Sóg.nõm szerint én görcsöltem rá, h. kb a 6. hónap után elkeseredtem mikor megjött. Az elsō év utân, h "szép! akkor kezdõdhet a kivizsgálás". Végülis nem mentem még. És 2 év után ki mertem borulni egy beszólása utàn, h ne görcsöljek rà! :D

2016. máj. 31. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem az a normális, ha miután megegyeztetek, hogy jöhet a baba, onnantól védekezés nélkül szeretkeztek, amikor jól esik. Vérzés elmaradása esetén tesztelsz és ha pozitív, akkor nagyon örültök az apával. Persze ilyenkor is normális az izgatott várakozás érzése, tervezgetés, baba körüli gondolatok.


Rágörcsölés az amikor a nő megbolondul, minden gondolata a baba körül forog, minden más eljelentéktelenedik az életében. Mániákusan hőmérőzik, ovulációs teszteket csinál, követi a naptárat, bejelölgeti melyik napon hány óra hány perckor muszáj szexelni, mert akkor van a legnagyobb esély rá. Férjet leminősíti egy sperma automatává, késés előtti héten már terhességi tesztet csinál és mérges, bőg, ha nem sikerül. Egy idő után behallucinálja a pozitív teszteket, majd újra hisztériás rohamot kap. Megszállottá válik és élete egyetlen értelmévé a baba megszerzése válik.


Természetesen azoknak akiknek valamilyen betegség miatt nem sikerül a baba, ott normális az is, hogy állandóan görcsölnek és méregetnek, hiszen az egy teljesen más szituáció.

2016. máj. 31. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Ott a határ, ahol a normális alkoholfogyasztás és az alkoholizmus között. Ebben az esetben sem feltétlenül a mennyiség vagy a gyakoriság a fő indikátor, hanem az, hogy mennyire uralja az adott egyén gondolatait, mindennapjait.


Ha már más dolgok emiatt háttérbe szorulnak, a gyerektéma átveszi az irányítást, akkor.

2016. jún. 1. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
85%
Ez csak egy olyan hülye klisé szöveg, amit mondogatnak aozk, akik hülyék hozzá, hogy értelmes dolgot mondjanak vagy csendben maradjanak. Én hőmérőztem, ovuteszteltem és igenis együtt "kellett" lenni ovukor. Jött volna hogy képen vágjam, aki azt mondta hogy ne görcsöljek rá. Nem azon múlik. Nekem pl pont akkor jött össze, mikor már tényleg rágörcsöltem :)))
2016. jún. 1. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez pont olyan sablon szöveg, mint az anyai életkor "kitolódása", meg hogy rádsütik hogy "karrierista" önző ember vagy, ha nincs 30 évesen gyereked. Olyanok hajtogatják, akik nem tudnak önálló gondolatot kipréselni magukból, olvasták ezeket a szófordulatokat, és jobb híján ezekkel dobálóznak.


Mellesleg első két terhességemnél nem igazán figyeltem, most meg figyelek az ovulációra, mert tapasztalatom szerint értékes hónapokat lehet veszíteni nem odafigyeléssel, vaktában lövöldözéssel...de ez rohadt messze van a "rágörcsöléstől", mert sok egyéb célom és érdeklődési köröm van, ami nap mint nap foglalkoztat. És a férjemet sem macerálom, hogy idő van,...djunk. Élvezzük az együtt töltött időt, és nem beszélünk arról, hogy ez másra is jó, mint örömködésre :-D

2016. jún. 1. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
76%

Sztem az már rágörcsölés ha valaki már csak azért van a másikkal együtt (szexuálisan) h baba legyen!! És már nem élvezetből. Folyton csak akkor mikor epp peteérés van.


Nekem az, h valaki folyton a naptárat lesi, 500db ovu tesztje figyel a fürdibe meg ilyen póz olyan póz, meg a férfi véletlen se vegyen egy nehéz munkanap után forró fürdőt mert az kinyírja a spermákat, igen nagy rágörcsölésre vall...


Egyszer itt olvastam,h valaki a férjével akart szedetni terhesvitalmint!! Bár talán a pasasnak csak volt ahhoz töke h elutasítsa ezt a hülyeséget!! :)

Mi ez ha nem rágörcsölés??

2016. jún. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
76%
Jah meg a telon van ilyen alkalmazás ami pittyeg ha peteérés van és akkor vonszoljuk a párunkat az ágyba!! Behalok!!! :D
2016. jún. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!