Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Progesterone exeltis szedése...

Progesterone exeltis szedése alatt fáj a hasam. Volt már valakinek? Lett belőle baba?

Figyelt kérdés
Normális, hogy fáj a méhem a 19. ciklusnaptól?? 2 dokit kérdeztem és azt mondták, hogy egyáltalán nem lehet tőle hasi fájdalom...megilyedtem..... akkor mitől fájhat?? Volt már valakinek ilyen?? Segítsetek

2016. jún. 1. 11:21
 1/6 anonim ***** válasza:

Nagyon szurkolok, hogy baba legyen!

Most én is ezt szedem, 18. napon vagyok és szurkál a jobb oldalam, de ennyi.

2016. jún. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
en is szurkolok neked . Én már kezdek kétségbe esni hogx minden orvos madt mond.Szeretném ha egy hasonló helyzetben lévő anyuka válaszolna nem a hülye dokik mondanának minden félét xD
2016. jún. 1. 13:29
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem minden peogeszteron tartalmu gyogyszertöl fájt a méhem,szedtem 2 fèlét is.
2016. jún. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Szia!

Milyen adagolásban kapod? Lehet, hogy túl magas a dózis?

Egyébként a progesterone exeltis nem terheseknek való gyógyszer (olvassátok el a betegtájékoztatót), az egy új gyógyszer és most rajtatok kísérleteznek az orvosok... ez szerintem nagyon gáz. És baromi sok mellékhatásról panaszkodnak a betegek. Szerintem kérd meg az orvosod, hogy valami normális, tényleg hatékony gyógyszert írjon fel, pl Utrogestant, az tényleg működik.

2016. jún. 16. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szia! 2 vetélésem volt és most ismét terhes vagyok .progesterone exeltist, aspirin protectet , elevitet és magne b6 ot szedek.az előző 2terhességemnél erősebben szúrt a hasam és görcsöltem is elis vetéltem.most hogy ezeket szedem a has szurkálós és a görcsölös tüneteim is letörpültek.valamilyen szinten viszont természetes a hasszúrás hiszen változik a test és a hormonok is.remélem segítetemkicdit
2016. jún. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
2.1 et szedek naponta. De sajnos megjött a bajom.... kicssit elkeseredtem, de most újra próbálkoztam. Jelenleg a ciklus 18. napján vagyok és 3 napja halvány ovulációs teszteket csinálok... ugye amígy nem erősödik, addig nem is szedhete ezt a progeszteront:S Sajna későn olvastam el, hogy ez egy kísérleti gyógyszer.... na de legközelebb ha nem jön össze akkor írok a dokinak:) Amúgy még annyi, hogy tegnap óta erős alhasi fájdalmaim vannak.. a teszt mégis halvány :S mitől van ez akkor??,
2016. jún. 27. 08:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!