Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ciklusaimba barnázás és/vagy...

Ciklusaimba barnázás és/vagy pecsételő vérzés van jelen, így is sikerülhet a baba?

Figyelt kérdés

Volt valakinek a ciklusa több napján barnàzás esetleg pecsételő vérzés és mégis sikerült a baba?

Minden ciklusom alatt előfordul vagy 1 nap vagy több (nem félidőben) hogy banázok vagy pecsételő vérzésem van.Ciklushossz mindig 31 nap,pontos. Nagyon szeretnénk babát.Volt valakinek így és mégis sikerült?


2016. jún. 2. 05:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ez nem igazán jelent jót, biztosan hormonzavar. Nekem pl. alacsony progeszteront jelzett, így lehet peteérés sincs, de hamégis sikerül, akkor nagy eséllyel nem marad meg a baba. Mindenképp nézess hormonsort!
2016. jún. 2. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Igen holnap reggelre megyek laborba, hormonszintet is néznek.

Csak reménykedtem, hátha kapok valami pozitív történetet :( De sajnos sejtettem, hogy ez nem jelent jót a babatervezésben :(

2016. jún. 2. 12:30
 3/5 anonim ***** válasza:
Pont nem rég olvastam egy kérdésnél h egy nőnek ugyanaz volt es elsőre sikerült a baba plusz pcos volt
2016. jún. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hát azért próbálkozunk, az esélyt megadjuk hátha :)

Ma 9-re pedig vérvétel! Hogy addig is tudjunk meg többet :)

Köszönöm a választ

2016. jún. 3. 07:20
 5/5 anonim ***** válasza:
Azért majd írj, hogy mi lett! ;)
2016. jún. 3. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!