Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » December óta nem védekezünk....

Anivagyok kérdése:

December óta nem védekezünk. Mikor megjön 1-2 napig magam alatt vagyok s sírok is és ilyen selejt vagyok érzésem van. Normális ez még?

Figyelt kérdés

#sírás #Nem tudok teherbe esni
2016. jún. 6. 15:08
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem normális!
2016. jún. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem!
2016. jún. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem.
2016. jún. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
KK,keressek pszichológust?
2016. jún. 6. 15:48
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen kéne pszichológus,ha nem fognád fel ilyen drasztikusan,hogy nem az van,amit elterveztél.
2016. jún. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem inkább foglald el magad mással egy ideig...foglalkozz többet a hobbiddal, menjetek túrázni, utazzatok el, ha megtehetitek. Közben hagyd a fenébe a hőmérőzést ovu-tesztelést és ne olvass babás oldalakat. A környezetemben sok pár van, akiknek pont akkor jött össze, amikor eszükbe sem jutott a gyerekgyártásra koncentrálni, csak simán nem védekeztek... Murphy..."Ne küzdj túl erősen, a jó dolgok váratlanul történnek.


Ja, a pszichomókusokat felejtsd el, a legtöbb csak pénzt nyel, és nem segít semmit...

2016. jún. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2016. jún. 6. 16:01
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Átérzem, velem is ugyanígy volt. A 4. hónapig nem is foglalkoztam vele, utána viszont nagyon magam alatt voltam mindig, ha megjött. Nem is segített semmi, a ne görcsölj rá jellegű jótanácsokból elegem volt, még akkor is, hogy tudtam hogy tényleg ezt kéne tenni, de nyilván nem direkt csináltam. Megoldással nem tudok szolgálni, és akárhogy nem normális, nem vagy egyedül a dologgal. So türelmet és sikert kívánok!
2016. jún. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem normális, bár én is ugyanebben a cipőben járok, nyugi! :) Az első pár hónap volt a legrosszabb, aztán jöttek most a beletojós, lesz ami lesz hónapok, egyelőre most vegyesek az érzelmek, nekünk ez a 9. próbálkozós hónapunk. Sok sikert! :)
2016. jún. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

December óta fél év telt el, ami semmi. Persze, hogy szomorú vagy, amikor megjön, mert egész hónapban álmodozik az ember arról, hogy babája lesz. Ez normális szerintem. Nem az a lényeg, hogy akkor mit érzel, hanem hogy elmúlik-e ez az érzés, és újra motivált vagy-e a következő hónapban.

Mi másfél éve vagyunk rajta a babán, 40 felett vagyok, vetélésem is volt sajnos. Na, akkor tényleg magam alatt voltam, és sokat sírtam.

Most sem örültem, hogy megjött, de már a jövőre koncentrálok.

Azoknak is igazuk van, akik azt mondják, ne görcsölj. Persze, a gondolataidban benne van, de mégis Te irányítod, naponta aktívan mennyi időt töltesz ezekkel a gondolatokkal.

A legfontosabb pedig az, hogy a szex ne legyen gyerekcsinálás, mert a végén már ahhoz sem lesz kedvetek. Az örömteli szeretkezés hozza meg a babát, nem a tervezett együttlétek.

2016. jún. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!