Nektek mikor kellett abba hagyni? Hogy mondta az orvos?

Figyelt kérdés
Hormon vizsgálaton derült ki hogy,1177 a prolaktin szintem. Utàna vizsgálat és vannak kis cisztàim mind a kettő petefészkemen! Nem volt peteérésem màr kb fél vagy 1 éve! Kaptam bromocriptint, napi 1 szemet kell ennem. Ahogy elkezdtem a bromot még abban a hónapban babàs lettem. Most vagyok a 7 hétben. Doki szerint nem kell màr a bogyó! De làtom, hogy màsok 12 hétig eszik. Imádom a mostani orvosom, csak volt màr 5 vetélésem és így talán nem úgy bízom bennük hajógyár kellene! Természetesen megosztom a dokival a félelmem, de jó lenne ha ti is voltatok ilyen helyzetben akkor megírnàtok, hogy nektek hogy volt.

2016. jún. 14. 12:35
 1/6 A kérdező kommentje:
(nem úgy bízom bennük ahogy kellene!) Elírtam!
2016. jún. 14. 12:40
 2/6 anonim ***** válasza:

menj el endokrinológushoz,mert PCOS-es vagy,és arra kell meforalt kapnod,különben nagy eséllyel meint elvetélsz.

a bromót is tőle kérdezd meg!

2016. jún. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Voltam. Ir t néztek! Rendben! Minden hónapban volt menzeszem napra pontosan. Azt mondta a doki, hogy pcos hajlamom van. De nem rendes pcos vagyok! Csak a magas prolaktin szint csinàlta hogy nem minden hóban volt pém.
2016. jún. 14. 15:15
 4/6 A kérdező kommentje:
Ja és az 5 vetélésem a vérem miatt volt. Prothrombin g20210a mutàns vagyok és mthfr. Túl sűrű a vérem. Most szurom magam vérhigitoval.
2016. jún. 14. 15:18
 5/6 anonim ***** válasza:

te tudod,de a pco-t z ir okozza,szerintem kéne rá gyógyszer.

most szúrod magad először?

2016. jún. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen, most szurom magam elősször! Ir t nézték, de teljesen jó volt az eredményem. Ráadásul, semmi tünetem nem volt, az ír re! Minden eredményem jó lett a magas prolaktin szinten kívül. Megbeszéltem a dokival és fél bromot eszem a 12. Hét végéig!
2016. jún. 15. 08:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!