Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Sürgős.7 nap után esemenyi...

Bianleo kérdése:

Sürgős.7 nap után esemenyi tabletta után enyhe barnás verzes és kisseb darabok. Ez baj vagy csak a gyógyszer hat. Kizárható a terhesseg?

Figyelt kérdés
Nagyon kevés barnás kicsit piros kicsit darabos volt ma ez baj?
2016. máj. 20. 16:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Az esemény utánit nem 7 nap után kell bevenni.
2016. máj. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem zárható ki mert nem fogamzásgátló. a barna folyás lehet menzesz elöjel is de beágyazodás jele is.
2016. máj. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
7 nappal ezelőtt vettem be MULTHET pénteken és tegnap sötét piros nagyon kevés verzes volt mint ha csak folyasom lett volna, ma meg kicsit sötétebb barnás és kicsi darabnak voltak benne alig észre vehetoek szerintetek ?
2016. máj. 20. 16:25
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ha elolvastad volna a tabletta betegtájékoztatóját akkor nem lepődnél meg, hogy fura dolgok történnek.
2016. máj. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Elolvastam azt írta hogy normálisan kell megjonnie a menzesznek, és hogy a peteerest akadajozza de nem tudom pontosan hogy mikor volt peteeres. Ha az nap volt peteeres és az nap voltunk együtt a parommal akkor a gyógyszer már nem tud hatni? Meg egy hete szűrő fájdalmat érzek és gorcsolok
2016. máj. 20. 16:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!