Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ti meddig várnátok a kivizsgál...

Ti meddig várnátok a kivizsgálással az alábbi esetben?

Figyelt kérdés
Az exemmel másfél évig nem estem teherbe, épp kértem volna időpontot meddőségi kivizsgálásra, amikor szétment a kapcsolat. Szóval akkor arra már nem mentem el, mert értelmét vesztette, és lelkileg is sok lett volna. Azóta eltelt több év, és újra a babavállalásnál tartanék a mostani párommal. Még csak 2 hónapja nem sikerült, de nagyon gondolkozom rajta, hogy mégis el kéne menni vizsgálatra. Régebben mindenki azt mondta, hogy biztos nem véletlen hogy tőle nem jött, nade majd mástól elsőre sikerülni fog, a szomszéd Mari néni lánya is így járt stb stb. Tudom ez a 2 hónap még kevés idő, szerintetek meddig várjak?
2016. jún. 15. 13:39
 1/7 anonim ***** válasza:
1 év.
2016. jún. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%

Én a te helyedbe kivizsgáltatnám magam és a páromat is, ha minden rendben van akkor megnyugodsz és lehet tovább próbálkozni, ha valami ne adj isten nincs rendben

, akkor az ellen is lehet tenni és legalább idejében kiderül.

2016. jún. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez elég összetett, sok mindentől függ. Pl. hogy hány éves vagy te és a párod, vagyis meddig tudtok várni, menzeszed rendben van e, vagy van e esetleg bármi olyan betegség, ami befolyásolhatja a teherbe esést. (pajzsmirigy, nagyfokú elhízás pl.) Ha minden oké, akkor szerintem még várhatsz, két hónap tényleg nem nagy idő.
2016. jún. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekunk fel ev alatt jott ossze a pici, ugy hogy minden rendben van. Elmehetsz egy kivizsgalasra nyugodtan nem veszithetsz vele semmit es megnyugszol :) de 1 ev amugy kb :)
2016. jún. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Amúgy 32 vagyok, a párom 29. Első ránézésre úgy tűnik minden rendben van velem, pontosan jön meg mindig, és az alap nőgyógyágaszati vizsgálaton sem találtak problémát. Szóval ezért kellene vérvétel, hormonok stb, de az sztk orvosom nem volt hajlandó beutalni ilyenre (akkor régebben), ezért kénytelen lettem volna magánba menni. Azt az orvost otthagytam azóta most nincs, ezért keresgélek, és fontolgatom, hogy kéne-e menni. De ezek szerint ilyen előzményekkel is 1 évet mondtok. A házasságom erre ment rá, és ezért van bennem rossz érzés.
2016. jún. 15. 14:20
 6/7 anonim ***** válasza:
77%
menj el, megnyugtat, nem vagytok már 15 évesek és legalább kiderül, van-e bármi baj. közben lefoglalod az agyadat, észre se veszed majd, hogy nem jött meg és babátok lesz:)
2016. jún. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
77%
Annyira érdekes ez. Én az előző párommal nem védekeztem 15 évig. Úgy voltunk vele, ha jönni akar a második a baba,( van már egy fiunk) akkor jöjjön. Hát nem jött. Szakítottunk más okból, lett egy új párom. 5 hónap után terhes lettem. Nem tudom a természet mi alapján dönti el, de érdekes ez.
2016. jún. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!