Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit csinálnátok ha egy nős...

Mit csinálnátok ha egy nős férfitól várnátok gyereket?

Figyelt kérdés
30 évesen munkahelye van,támogatni tudjak. Tekintsetek el attól,hogy nős a magzat apja. A gyerekről szól a kérdés.
2016. máj. 30. 19:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
88%
Nehezen lehet eltekinteni tőle, hiszen a kérdést is így tetted fel. Nyilván ha csak a magzat lenne a fontos, akkor persze, tartsd meg, menj a vizsgálatokra, élj egészségesen, táplálkozz teljesen, tégy meg mindent a magzat egészsége érdekében. Igazából most a kérdésed sem értem..
2016. máj. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
85%
Neharagudj, de szégyelném..
2016. máj. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
89%
Semmit nem csinálnék,ugyanis ilyen soha nem fordulhatna elő velem.
2016. máj. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
37%

Elég nehéz eltekinteni attól, hogy nős az apa.. Ha egyéjszakásról lenne szó, akkor el tudnál tőle tekinteni?


Ha 28 lennék, vagy fiatalabb, akkor nem tartanám meg, mert alapvetően az a célom, hogy a gyerek egy boldog, teljes családban nőjön fel. Ha már idősebb és gyerekre nagyon vágyom, de nincs is kilátásban partner erre.. Nos, akkor megtartanám. Ebben a korban, ha nincs partnerem, akkor lassan már egyébként is a spermadonoron gondolkoznék, így meg erre már nincs szükség.


Tehát valószínű megtartanám.

2016. máj. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
75%
Falba verném a fejemet.
2016. máj. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
80%
Nem akarlak bántani, de, hogy van lelke egy nőnek pont egy nős férfival összeszűrni a levet.. Hát nem tudom több eszed is lehetett volna. A picikét sajnálom.
2016. máj. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
95%

nős férfitól várok gyereket...már a harmadikat...a férjemtől,szóval én nyilván boldogan várom az érkezését.

Az, hogy te hogyan számolsz el a lelkiismereteddel,csak rajtad áll,egy biztos a gyerek semmiről nem tehet...

2016. máj. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
50%

Nem ítéllek el, mert senki sem tökéletes.

Ez a baba nem tehet az életének indulásának a kezdetéről, őt nem büntetném halállal. Az apa mit mond?

2016. máj. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
86%

Már hogy lehetne eltekinteni tőle, ha nem lenne nős, kérdés se lenne...Ki tudja támogatni és hogyan?

A titkokkal az a baj, hogy mindig kiderülnek. És akkor nagy fájdalmat okoznak.

Egyrészt ilyen nem fordulna velem több okból, amit most nem részleteznék. De tegyük fel, annyira agyalágyult, vagy önző lennék, hogy megtörténne valamiért, nem tartanám meg, hiába vagyok 30 éves. Mert ha eddig nem kellettem, ezután se fogok gyerekestől sem. Egy gyereket meg nem tennék ilyennek ki. Ha az a cél, hogy elhagyja a családját és veled legyen, nagyon gondold meg, melléfoghatsz, és akkor nem csak te koppansz, hanem veled mindenki.

2016. máj. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
65%

Terhes lettem, megtartottam.

A felesége tudja, mint ahogy tudott az egész viszonyról is, mivel látszat házasságban élnek. A férjét megzsarolta a gyerekekkel, én meg biztos nem fogok könyörögni, hogy hagyja el őket, mert nem csak az én gyerekem a gyereke. Egyedül vállaltam. Tőle semmit sem kértem és nem is fogok. Egyedül is fel tudom nevelni habár apát nem tudtam neki adni, minden mása megvan. És nem sok esélyem van rá, hogy a jövőben gyermekem legyen, nem mondok le az anyaságról, csak mert hibáztam, és olyanba szerettem bele, akibe nem kellett volna.

2016. máj. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!