Ciszta okozná? SOS

Figyelt kérdés
Sziasztok.ovulàció óta minden nap,naponta többször ėrzek alhasi enyhe fàjdalmat,nėha csak hol jobb hol bal oldalon,nėha a derekam is ėrzem.a melleim is ėrzėkenyek azóta.22-23cn-on vagyok.tesztet csinàltam ami negatív persze(korai is lenne)de az is eszembe jutott lehet egy ciszta okoznà a tüneteket?hėtfőn fogad az orvosom de addig is idegeskedek.akinek ciszta miatt fàjt a hasa,annak mennyire ės ugye nem kellett műteni?vagy mi okozhatja mėg?
2016. jún. 15. 14:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia engem kettőször műtöttek jobb oldali petefészek cisztára. Mind a két alkalommal sürgősséggel. Elvileg az egyiket félévig hordtam mire kifakadt. Félévig fájdogált hol erősebben, hol gyengébben, amikor kifakadt akkor nagyon. A másodiknál 2 napig görcsöltem, a harmadik nap már kórházba kötöttem ki (este) másnap reggel elsőként műtöttek. Ismét kifakadt. Nekem nagyon fájt, elmondani nem lehet, de azóta volt már megint de akkor annyira nem görcsöltem be, mint korábban.


Remélem, hogy nem cisztád van nem kívánom senkinek sem.

2016. jún. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja és az elsőnél 14 éves voltam a másodiknál pedig 17.
2016. jún. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem erősen fàj,de azėrt kellemetlen.holnap el is megyek az orvoshoz inkàbb
2016. jún. 15. 20:44
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia mi volt a dokinàl?
2016. jún. 19. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Holnap megyek
2016. jún. 19. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!