Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Mitől rövidült le a ciklusom?

Mitől rövidült le a ciklusom?

Figyelt kérdés

Az első két terhességem pikkpakk összejött, minden rendben volt. Szeretnénk harmadik babát, voltam laboron, nőgyógyásznál, mindenki fejet hajtott rá, hogy rendben vagyok, jöhet a harmadik baba.

Az idáig évek óta rendszeres, 27 napos ciklusaim viszont amióta próbálkozunk, lerövidültek 23-24 napra, kellemetlen görcsökkel jelentkezik a menstruációm, ami eddig nem volt. Ennek vajon mi lehet az oka? Más járt már így?



#ciklus #lerövidült
2016. jún. 20. 16:52
 1/4 Vilcsianyuja ***** válasza:
Én jártam így, az inkább 28 napnál is hosszabb ciklusaim a második terhességem missed ab befejezése után állt be ilyen nyúlfarknyira, ráadásul több napig pecsételtem cikus végén. Nekem sárgatest-elégtelenség volt az oka. Az ovum maradt kb. 14-15. ciklusnapon, de a luteális fázis lerövidült. A görcsös fájdalom nem tudom, jelenthet-e valamit nálad. Ha nagyon aggaszt a helyzet, kérj beutalót hormonális vérvételekre. Bár nálam nem volt egyértelmű, a progiszintem 21. napon belefért a referenciába.
2016. jún. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, utána fogok járni.
2016. jún. 21. 16:31
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez telljesen negatív.
2016. jún. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mi negatív? Nem értem a választ, kifejtenéd?
2016. jún. 27. 13:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!