Lombikosok! Kedden lesz az első leszívásom. Azt mondták semmit ne vigyek. Tényleg ne? Betét nem fog kelleni, nem fogok vérezni utána? Bármilyen jó tanácsot szívesen fogadok.

Figyelt kérdés
2016. jún. 25. 11:53
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem amit vinnem kellett,egy kényelmes nadràg, vàltó bugyi ,de az aszisztens tett be nekem egy bet3t szerüt mire felkeltem.Igazàból én eggyáltalàn nem véreztem csak amikor haza jöttünk felhelyeztem a Crinone gélt akkor làttam egy ici pici barnàs maszatot. Sok sikert kívànok majd írd meg mennyit tudtak leszívni ;)
2016. jún. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Már nagyon izgulok, nem a leszívás miatt, hanem hogy mennyi fog megtermékenyülni és tudnak-e beültetni majd. Megírom holnap, hogy mennyi lett. :)
2016. jún. 27. 08:17
 3/26 anonim ***** válasza:
Szia! Két leszívásom volt eddig. Én mindkétszer nagyon véreztem utána 2-3 napig tartott. Szerintem vigyél betétet.
2016. jún. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Köszi, felírtam a listára.
2016. jún. 27. 11:19
 5/26 anonim ***** válasza:

Szia

Melyik intézet? Én Kaális vagyok.

2016. jún. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Kaàliban volt. Eléggé görcsöltem és véreztem is, kaptam az infuzióba fàjdalomcsillapítót. 2 petesejt lett, emiatt szomorkodom. :( A 10 tüsző miatt többre szàmítottam. Holnap kell telefonàlni.
2016. jún. 28. 14:33
 7/26 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

Ne légy szomorú bőven elég a 2 is. Amikor én voltam akkor volt olyan akinek csak 1 lett és utána beültinél találkoztunk megint :)

A görcsölés elmúlik majd 1-2 nap utána olyan érzés lesz mintha fel lennél fújódva.

Pihenj sokat. Egyél sok fehérjét az jót tesz

2016. jún. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Iszom fehérjés tàpszert és mellé sok vizet. Jó lenne ezen a pàr napon màr túl lenni. :)
2016. jún. 28. 16:23
 9/26 anonim ***** válasza:
Szia első vagyok ☺Nekem 4 petét tudtak leszívni májusba de csak egy darab volt ami elindult a fejlődésbe nem sikerült sajnos de majd júliusba ujra próba ☺Sok sikert kìvánok
2016. jún. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Nektek is sok sikert. Szorítok. :) Ezek szerint tényleg nem a mennyiség szàmít.
2016. jún. 28. 19:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!