Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Valaki olvasta / próbálta már...

Valaki olvasta / próbálta már Fodor Anna - Van kiút a meddőségből c. könyvét / könyvében leírtakat?

Figyelt kérdés
Érdekelnének a vélemények, esetleg más hasznos módszerek. Barátnőmnek petefészekcisztája van, de a könyv szerint még ezzel is lehet terhes. (még nem olvastam bele).

2016. júl. 1. 10:55
 1/8 anonim ***** válasza:

Keressetek egy jó orvost, és sikerülni fog a kisbaba.


A könyvvel kapcsolatban van már egy ilyen kérdés: http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..

2016. júl. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%

Basszus, rákerestem és szóról szóra az ami pár éve még valamilyen Georgina a Gyermekvállalás varázsa néven futott. Az egész leírás ugyanaz, az idézetek, minden. Pedig most gondolkoztam, hogy megrendelem azt a könyvet. Még jó, hogy nem dobtam ki még 10.000 Ft-ot.

Elsö: van úgy hogy az orvosok sem tudnak/akarnak segíteni. Engem mindenhonnan elhajtanak, mert minden leletem elvileg rendben van. Öt éve nem találnak okot, pedig még lombikkal sem sikerült. Utoljára odáig jutottunk, hogy azt mondta az orvosom, hogy teljesen normális ha nem esek teherbe, ne stresszeljek már ennyit ezen. De ha nem tudok lemondani a gyerekröl, menjünk el lombikra, nem számít, hogy esetleg nem tolerálja a munkahely, vagy nincs rá anyagi fedezet. Ha én ilyen vagyok, hogy nem teszem meg a siker érdekében, akkor csak magamra vethetek. Mikor kérdeztem, hogy miért menjünk el még egyszer, ha nyilvánvalóan senki sem tudja mi a bajunk, és mondjuk megint nem sikerül, többet meg nem támogat az állam akkor mi lesz, arra annyit mondott, aki így alakult, legalább nem nekem kellett a döntést meghozni. Majd hozzátette, hogy lehet gyerek nélkül élni, csak nem érdemes. ( 3 éve kezel)

Ha tudsz jó orvost ajánlani, akkor kíváncsi vagyok. Kb. 20 orvosnál jártam, egy sem volt hajlandó érdemben foglalkozni a problémával.

2016. júl. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

2-es, én is majdnem kifizettem a 10000-et, pedig férfi vagyok (a barátnőmnek lett volna). De még azért előtte rákerestem gyakorin, lám, néha hasznos ez az oldal. Hihetetlen, milyen könnyen kicsalhatnak az emberből pénzt a semmire... a barátnőmnek egyébként petefészek cisztája van, és 24 éves, de egy éve próbálkozunk gyerekcsinálással. Te magánorvoshoz jársz, vagy SZTK-shoz.


1-esnek köszönöm a segítséget.

2016. júl. 1. 12:16
 4/8 anonim ***** válasza:

2-es, a leírásod alapján mintha nem bíznál az orvosodban. Ha úgy érzed, nem kapsz tőle segítséget vagy nem a várt segítséget kapod, váltsatok orvost.


Mivel az esetek 1/3-ában ismeretlen eredetű a meddőség, elég nonszensz hogy a jó leletek miatt elhajtottak. Hidd el, egy normális orvosnak ez meg sem fordulna a fejében.


Nem ismerek sok klinikát vagy meddőségi szakembert, de minket a Kaáliban (Budapest) az elejétől fogva komolyan vesznek. Sosem éreztették, hogy ne lenne fontos a kínlódásunk, vagy alaptalan lenne a stresszelésünk (pedig nekünk is minden lelet tökéletes, fiatalok is vagyunk). Igenis jogunk van dühösnek, csalódottnak lenni! Ezt semelyik orvos nem kérdőjelezheti meg. Ha úgy érzed, már nem bírod tovább a küzdelmet a vér szerinti gyermekért, akkor is van még több lehetőség. Pl. donor petesejt, örökbefogadás.

2016. júl. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
51%
Bar nem akarom szétoffolni a kérdést: De tényleg nem bízom az orvosomban. Mondhatjuk úgy is, hogy most már benne sem. Ha érdekel privátban megírom hány helyen voltunk eddig és hol milyen szöveggel küldtek el, vagy tették magukat megbízhatatlanná a szememben. Hosszú sztori, nem akarok vele senkit sem untatni.:)
2016. júl. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Engem érdekelne, ide is leírhatod, ha akarod.
2016. júl. 4. 09:49
 7/8 anonim ***** válasza:

Mi is Kaálisok voltunk, bíztunk a dokinkban, normális volt, úgy éreztük, hgy mindent megtett, ahogy mi is. Ennek már 7 éve. Nem jött össze.

Van úgy, hogy nem jön össze....

2016. júl. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Semmi esély már rá?
2016. júl. 5. 10:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!