Fodor Anna - Van kiút a meddőségből c. könyvét, csomagját megvette, használta valaki? Nem találok róla semmi infót a neten, így elég gyanúsnak tűnik a dolog?

Figyelt kérdés
Ha mégsem kamu és valaki valóban olvasta, mi a tapasztalata, működik?

#meddőség #kiút #FodorAnna
2016. jún. 20. 14:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Gusztustalannak tartom, hogy más emberek nyomorán szedik meg magukat mások. Könyvekben nem hiszek. Orvostudományban és tényekben hiszek.
2016. jún. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Én is rákerestem, valószínűleg nagyon új még a könyv. Nekem a közepe felé volt olyan érzésem, hogy ez vmi fordítás lehet, azaz nem saját tapasztalat, ahogy írja. Többször használta azt, hogy inzulin ellenállás...holott ez inzulin rezisztencia. ha vki saját maga évtizedekig küzd a babáért, akkor ez a fogalom számára nem ismeretlen. Míg ha gőze nincs róla mi az, és a fordítójának se, akkor simán lefordítja angolból az insulin resistency-t inzulin ellenállásra. Szóval nekem itt bukott el a könyv, úgy ahogy van...
2016. jún. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen, sajnos engem is pont ezzel fogott meg, hogy azt állította, hogy maga gyűjtötte az infókat és saját tapasztalatokat oszt meg. + hogy rengetek köszönőlevelet kap, de hova címezik, mert semmi elérhetőséget nem látok... Nekem sajnos totálisan semmi esélyem spontán és saját gyerekre, már le is mondtam róla 2 éve, de ennek a könyvnek adtam volna mégy egy esélyt. Párom azt mondja rendeljem meg 10 pénzen már nem múlik semmi. Még meggondolom akkor. Jó lenne több infó erről az egészről.
2016. jún. 21. 08:35
 4/7 anonim ***** válasza:

Annak idején én is szemeztem ezzel a könyvvel, csak más webcímen volt, azóta azt már letiltották, aztán inkább életmódot váltottam. Hús/tojás+zöldség/gyümölcs az alap, nincs péksüti, kenyér, tej, cukor, feldolgozott élelmiszerek. Emellett sportolok is. Azóta két gyerekem született, pedig előtte évekig sikertelenül próbálkoztunk. Én inkább ezzel próbálkoznék, ha még eddig nem próbáltad. Ja és én nem gombolok le rólad egy tízest. ;)

Amúgy tudom, hogy mennyire iszonyatosan elkeserítő ez a helyzet, és hogy az ember bármit, de szó szerint BÁRMIT megtenne azért, hogy gyereke legyen. Gusztustalan, hogy egyesek ezt kihasználják.


Azért vannak a szövegben ellentmondások:

"Ezt a rendszert már nők ezrei használták" vs. "csupán egy maréknyi nő tud a létezéséről."

Hatásvadász az egész, ráadásul helyesírási hibák, elírások is vannak, ami nem utal valami nagy igényességre.

"Nem tudtam elviselni más terhes anyák hasának a látványát, ahogy növekedtek, miközben az enyém egy üres sírra emlékeztetett."

Brrr a hideg is kiráz tőle.

"Csak ne streszeljen annyit és majd összejön."

A felszólító mód tanításánál biztos hiányzott a suliból, meg a vesszőknél is. Rengeteg vessző hiányzik...

Az adatvédelmi és jogi nyilatkozat visszaküld az oldal elejére.

Szerintem csalás, kamu az egész, mint a többi ilyen oldal (csak azok fogyasztószereket, meg egyéb cuccokat reklámoznak), és mivel nincs kapcsolatfelvételi lehetőség, még az sem biztos, hogy kapsz bármit is a pénzedért. :(

2016. jún. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen én is néztem, hogy az adatvédelmi, vissza dob a lap tetejére és semmi elérhetőség....
2016. jún. 21. 15:07
 6/7 anonim ***** válasza:
Epp a napokban olvastam valahol, hogy kamu az egesz. Elutaltak sokan a penzt es nem kuldtek semmit.
2016. jún. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Átverés az egész. Az oldal tulajdonosa lenyomozhatatlan (egy panamai cég mögött rejtőzik), kapcsolati adatokat nem adtak meg. A "Fodor Anna" nevű szerző valószínűleg nem is létezik.

Sajnos pont a legsebezhetőbb, kisgyerek után vágyakozó, elkeseredett nőket használják ki. Undorító, amit csinálnak.


Ez nem egy csodamódszer, hanem hamis infók és hivatkozás nélküli statisztikák, elírások és nyelvtani hibák katyvasza.

2016. júl. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!