Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » A Clostybegyt okozhat késést?...

Niktoon kérdése:

A Clostybegyt okozhat késést? Volt valakinek hasonló?

Figyelt kérdés
2 fiaim van már, az első nagyon nehezen jött össze, 2 év után de természetesen, ő már 8 éves lesz. A második már clostys baba, a második clostys honapban össze is jött, ő már 4 éves. Most új párom van, akivel szeretnénk közös babát, és most is a clostyban reménykedtem, mert előtte 4-5 hónapig próbálkoztunk elég aktívan, eredménytelenül. A 3. Clostys hónapomnak is vége, de nem.jött meg azóta. Pedig aránylag rendszeres volt a menszim, pár napos csúszásokkal. Most már.25 napja késik, tehát.pár nap múlva már a.következőnek kéne megjönnie, most teszteltem, ismét negatív lett. Járok nödokihoz, nem látott egy hete semmit, csak hogy vékony a.nyálkahártya. egyébként a.kúra alatt nem követte UH val a peteérést sem. Most meg azt tanácsolta, látogassam meg a Kaáli intézetet... szerintem nem vagyok meddő, a.páromnak is van már egy kislánya. Volt valaki hasonló helyzetben? 29 éves vagyok, és aránylag jó a vérképem is.

2016. júl. 5. 03:58
 1/1 anonim ***** válasza:
Elképzelhető h a closty nem csinált peteérést.
2016. júl. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!