Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Nagy a gyanúja, hogy magas a...

Nagy a gyanúja, hogy magas a prolaktin szintem! Kinek volt már hasonló? A többi lent

Figyelt kérdés
Rendszeres 28-29 napos a ciklusom!Novemberben 3 napot decben 5 napot késett most meg 3 nappal hamarabb jött meg!A mellemből tej is szivárog terhes tesztek negatívak voltak!Kérdés!Akinek volt már magas a prolaktin szint az jó lenne ha tudna segíteni! Melyik orvoshoz menjek előbb?Nődokihz vagy pajzsmirigy vizsgálatra és vérvételre?Lehet-e menni vérvételre ha most meg van vagy csak utána?Vagy menjek fel a házi orvoshoz előbb?Tudom,hogy kell a beutaló miatt de ha csak az kell akkor nem kell beszélnem az orvossal az asszisztens kiadja!Babát szeretnénk de azt előbb rendbe kellene tenni!Köszönöm
2016. jan. 10. 13:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Endokrinológushoz háziorvos be tud utalni. Ő kér majd vizsgálatokat és elemzi a leleteidet. Vagy te is csináltathatsz magánban vizsgálatot fizetősen és azzal endokrinologushoz. Háziorvos engem nem tuditt beutalni hormonsorra, de nőgyógyász ha akar, be tud. Viszont nem ő a szakorvos, hanem az endodoki.


Nekem tsh gondom volt veteles utan.

2016. jan. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :)
2016. jan. 10. 14:16
 3/3 anonim ***** válasza:
en a ciklus 3 napjan voltam vervetelen , abbol ki jottt hogy nekem is magas a prolaktinem de csak 5 ertekkel , az nem volt sok , de ejsze attol nem maradok terhes , pedig azt mondta az orvosno hogy attol nyugottan meg terhes maradhatok , nem adott gogyszert , kell varnom vagy 3 honapot , es ujra csinaljam meg ezt a vervetelt , es akkor szerintem osze hasonlitsa a 2 eredmenyt !!! megvalik mi lesz , ha viszamegyek ! pedig nincs kedvem menni ,, mert mindig mikor voltam orvosnal , soha egy konkret dolgot nem mondott egyiksem !
2016. jan. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!