Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Nincs peteérésem, ma derült...

Nincs peteérésem, ma derült ki. Hogyan tovább? Kinek hogy segítettek ezen, ha egyáltalán lehet segíteni?

Figyelt kérdés
2016. júl. 18. 18:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Biztos hogy nincs vagy êppen akkor nem látták?

Egy komplett vérvételed volt már?

Biztos gondolom ha igy irod ki a kérdést!

Pajzsmirigy probléma lehet!

Kevês hormon lehet a háttérben.

Ezrk a vérvételből kiderülnek!

Ha ezek megvannak ezeket ugymond helyre lehet tenni!

Szerintem konzultálj orvossal!

Ha nagyon szeretnêl babót menj meddősêgi vizsgálatra ott biztosan segitenek neked!

2016. júl. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Pajzsmirigyem rendben, az ultrahangon nem láttak egyetlen egy domináns tüszőt sem. Holnaptól mérnem kell a hőmet. Csak úgy kétségbe estem hirtelen.
2016. júl. 18. 19:54
 3/16 anonim ***** válasza:
Ha semmi problémát nem találnak akkor stimulálhatnak pl clostilbegyttel
2016. júl. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Inzulinnal is minden rendben? PCOS-t ultrahanggal kiszűrték?
2016. júl. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
es nalam ha lattak tuszot , de nem repedt meg akkor miert nincs ovulacio ?
2016. júl. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Mi az a Pco? Az nem valami cukorbetegség? A cukrommal minden rendben tudtommal. 24-e körül leszek középidőben, de nincs egy árva tüszőm se ami megrepedhetne. Viszont volt 3 hasi műtétem, és nem zárja ki, hogy ennek köszönhető.
2016. júl. 18. 21:12
 7/16 anonim ***** válasza:
PCOS: policisztás ovárium szindróma, nem épp cukorbetegség. Az IR sem cukorbetegség, inzulin reziztencia. Nálam ez a kettő okozta, hogy nem volt tüszőérésem. Illetve még a magas prolaktin is akadályozhatja.
2016. júl. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Elhiszem hogy kétségbeestél!

Esetleg ha már látták hogy nincs peteérés nen akarnál elmenni meddőségi szakrendelésre hátha ott tudnának valamiben segiteni esetleg gyógyszeresen vagy valahogyan!

A műtét nem tudom milyen volt és mikor!

De annyira nem tartom elképzelhetőnrk amiatt?

Vagy ott vágtak műtöttek?

2016. júl. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Vittem minden endokrinológiai papíromat. Gondolom, hogy abból kiszűrték hogy azokkal minden rendben.

Az mit jelent hogy éppen nem látták? Még lehet nem indult be a peteérés? lehet később fog? Ne haragudj hogy olyan értetlennek tűnök, de nem értek ehhez és ezek nekem nagyon újak.

2016. júl. 19. 13:09
 10/16 anonim ***** válasza:

Olvastam már olyat hogy ha nem akkor hivták vizsgálatra akkor nem láttak semmit.

Közben meg akkor fogant meg!


Most ez olyan hogy terhes lettem elmentem de a doki Azt mondta nem lát semmit.

De közbeb ott volt a fiam!

2016. júl. 20. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!