Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Nincs peteérésem, ma derült...

Nincs peteérésem, ma derült ki. Hogyan tovább? Kinek hogy segítettek ezen, ha egyáltalán lehet segíteni?

Figyelt kérdés
2016. júl. 18. 18:30
1 2
 11/16 VCamiMyra ***** válasza:

Ne ess kétségbe nekem Inofolic készítményt irtak ki olvass utana peteérésben segit. két tasak beszedése után ovulációm lett sikeresen teherbe estem,azelőtt fel evet próbálkozutunk.

Eladó nagyon olcsón az Inofolicom.szólj ha erdekelsok sikert

Kitartást 11 hetes pocis

2016. júl. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 VCamiMyra ***** válasza:
Ja azt elfelejtettem Policisztas mindket petefeszkem rendesen
2016. júl. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Én is ezzel a problémával küzdök, nekem is az inofolicot javasolták, a vizsgálatokon túl vagyok hormonálisan minden rendben van, a férjemnél is minden renben. Két hete szedem és meghozta a várva várt peteérést és az ezzel járó tüneteket. Persze ez azért nem garantálja hogy most sikerült teherbe esni, de tényleg segít a peteérésben.
2016. júl. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Ha már van peteérés, az már fél siker.
2016. júl. 30. 07:52
 15/16 anonim ***** válasza:
vajon szedhetek peteerenek gyogyszert , orvos felugyelet nelkul ? ? vagy ne foglalkozzak ilyensmivel ?
2016. júl. 30. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Az inofolic vény nélkül kapható nem csak peteérésre jó szóval szedheted nyugodtan.
2016. júl. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!