Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Szúró bal oldali el nem múlo...

Szúró bal oldali el nem múlo alhasi fajdalom. Mire utalhat?

Figyelt kérdés

8 hetes terhes vagyok.. tegnap este óta bal oldalamon erős szúró fájdalmat érzek.. normális ez? naptár szerint kb most kéne megjöjjön.. lehetseges hogy attól van? Vagy aggódnom kéne?

Válaszaitokat előre is köszönöm.

24/L



2016. júl. 27. 10:03
 1/5 A kérdező kommentje:
Illetve azt elfelejtettem megemliteni hogy enyhe gombás fertőzésem van.. kaptam ra canesten kupot.. lehetséges hogy a fertőzés okozza?
2016. júl. 27. 10:06
 2/5 anonim ***** válasza:

En pontosan ugyanilyrn helyzetben vagyok, csak en ma mar 9+1 vagyok, baloldalon szokott n3kem is huzo, szuro, nyomo erzes lenni, szinten a 8. heten ereztem, aztan par napig elmult es ma megint ugyanez van, a hanyingerem is erosodott, vettem be magneb6-ot mast ugysem tudok tenni meg még pihenek, amugy erre azt mondtak nekem h novekszik a mehem, ne izguljak kulonben az uh-n is a baloldalra volt inkabb beagyazodva a picikem, enyhe gombam nekem is van, canesten hasznalok, ne izgulj, pihenj te is, amennyit csak tudsz


24/9+1hkm

2016. júl. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszi szépen válaszod :)

én is szedek vitaminokat, meg próbálok minél többet pihenni, remélem enyhülni fog idővel..

Kitartást neked :)

2016. júl. 27. 20:09
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha barmi kerdesed van vagy csak beszelgetni akarsz irj batran privit :)
2016. júl. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szúró egyik oldali fájdalom lehet a terhesség kezdetén a sárgatesthormon hatása a petefészekben, ahonnan érkezett a petesejt. Nem virágzik el ilyenkor, hanem elmarad a vérzés és a sárgatest marad, és dolgozik tovább:-)! Így tudhatod, hogy melyik oldalról érkezett a babád a megtermékenyüléshez. Az alhasi fájdalom is még belefér kezdetben, menstruáció szerű tüneteket produkál a szervezet. Én is így jártam, most 30. hetes vagyok. Ne aggódj, mindig lesz miért, inkább nyugodt babavárással készülj egy nyugodt babára!
2016. júl. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!