Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Norculut tablettát szedhetem...

Nnrencsi kérdése:

Norculut tablettát szedhetem az nélkül hogy ki zárák volna a terhességet?

Figyelt kérdés
Missed ab-om volt műszeres befejezéssel, de már a 10 hete nem menstruálok mire a doki csak ultrahangozott és norculut tablettát írt fel hogy a vérzésem megindítsa, és nem vagyok abba biztos hogy nem vagyok terhes, kora terhességet nem lát ő sem rendszertelen volt mindég is a cikéusom. 2x1 kell szednem ha terhes vagyok a magzatnak nem lessz baja a tablettától?

2016. aug. 3. 20:37
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
mivel a norcolut arra van, hogy meghozza a menzeszt, ezért ha terhes vagy, vetélést okoz.
2016. aug. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Pont ettől félek én is hogy baj lenne belőle, 2 napja szedem és a mellemen kijöttek a vérerek is,tanácstalan vagyok nagyon hogy szedjem tovább vagy inkább várjak vele 2 hetet és csinálok 1 tesztet
2016. aug. 3. 20:46
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog vetélést okozni nekem korai terhességem volt, nem látták nem jött meg, beszedtem a norculutot, de még mindig nem volt semmi. Utána derült ki hogy terhes vagyok. Semmi baja nem lett a kicsinek.
2016. aug. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Gratulálok Hány hetes vagy?
2016. aug. 3. 20:54
 5/10 anonim ***** válasza:
Már nem kicsi 18 hónapos nagyfiú. Mivel rendszertelen volt a menstruációm és amiatt mentem hiába készült ultrahang nem látták.
2016. aug. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Csinálj tesztet.

A nocolut progeszteron tehát baja nem lesz tőle csak attól ha abbahagyod.

2016. aug. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nagyon remélem hogy így lessz, köszönöm a válaszokat
2016. aug. 4. 13:27
 8/10 anonim ***** válasza:
Vetelest okoz. Gatolja a peteerest is.
2016. aug. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Azért gátolja a peteérést mert progeszteton. Vetélést nem okoz.
2016. aug. 4. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Csináltam ma tesztet de negatív lett!
2016. aug. 5. 16:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!