Csak én nem érzek semmit lombik után?

Figyelt kérdés
5 napos embriókkal ma vagyok az et+3 napon. Mindenhol olvasom, hogymellfeszülésük, hasszurkájuk van ilyenkor...nekem meg semmi. Nagyon elkeseredtem.
2016. aug. 12. 10:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem jelent semmit. Én pl pont tegnap olvastam, hogy szurkálást azok éreznek inkább, akiknek hátrahajló méhük van. Mellfeszülésem nekem még mindig nincs, pedig ma vagyok 5 hetes terhes (lombikkal). Egyéb apró tüneteim vannak, de nem sok, úgyhogy én meg ezen aggodalmaskodom. Mindenkinél mások a tünetek, van, akinél semmi sincs. Idegőrlő a várakozás, de semmit nem lehet tenni sajnos. Ami nekem bevált: 1 dl vörösbor este. Azt ajánlom! Sok sikert és gondolj arra, hogy az 5 naposak már nagyon szép fejlettek és aki odáig eljutott, jó eséllyel megtapad! :)
2016. aug. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Gratulálok neked...és irigykedem.

Nekem is hátrahajló a méhem ...

2016. aug. 12. 11:40
 3/3 anonim ***** válasza:

Köszönöm, de küzdelmes volt nekünk is. Ez a 4. beültetésem, volt már missed ab és biokémiai terhesség is, nagyon szeretném, hogy ez most sikerüljön.

Te meg próbálj meg pozitívan hozzáállni kicsit, nem azt mondom, hogy éld bele magad, de ha minden nap kiírod ide kérdésben, hogy nem érzel semmit, nem sikerült, akkor eleve kudarcra ítéled magad. Szóval kicsit pozitívabban! :)

2016. aug. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!