Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Lombik kerdesben segitene vki?

Lombik kerdesben segitene vki?

Figyelt kérdés
Amennyiben a par egeszsegesnek tunik vizsgalatok alapjan,miert eselyesebb az x. Lombik h megmarad a baba, ha az elotte levokre is tokeletes eredmenyekkel mentek es nem sikerult?a szervezet jobban raall?vagy ilyenkor mar a remeny miatt mennek el 5.re,6.ra? Tehat nem tortent egeszsegugyi valtozas es sokadjara sem sikerult,nincs kikuszobolendo problema ami utan ertelme lenne ujra probalkozni.
2016. júl. 7. 09:33
 1/3 Manka68 ***** válasza:
100%

Semmivel sem esélyesebb, mint a korábbi lombikok. Viszont ha egyszer nincs más esély, hogy valaha is sikerüljön a baba, akkor nem sok választása marad a pároknak. Ilyen eseteken biztosan van még valamilyen felderítetlen probléma, csak a dokik sem tudják mi. :-(

Sajnos még sok a fehér folt az orvostudomány ezen területén.

2016. júl. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kérdés engem is foglalkoztat. Előző hónapban volt a 2. sikertelen lombikunk. Ugyanúgy reagáltam a kezelésekre és ugyanúgy alig termékenyültek meg a petesejtjeim. Elküldtek kivizsgálásokra, de ami visszajött eddig az mind negatív... Reméltem, hogy legalább találnak valamit, amit kikezelnek és akkor ki tudunk iktatni egy akadályt és akkor sikerülni fog. Most vegyes érzelmekkel várom a következő lehetőségünket. Nincs más választásunk, mint bízni és hinni; de ez egy sokkal bizonytalanabb kapaszkodó, mint egy rossz eredmény után egy jót látni...
2016. júl. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen,hasonloan gondoljuk akkor.

#2 nagyon sajnalom:(drukkolok nektek igy latatlanban is!!

2016. júl. 7. 23:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!