Vic79 kérdése:

Lombik beültetes utan 4. napon 5x hasmenes, hanyas, puffadas tuneteket produkaltam. Nem igy ismerem a calici virust, sztem nem az volt. Lehet ez beagyazodasi tunet?

Figyelt kérdés
Laz nem volt.Megijdtem hogy hipersstimu ezert bementem a ugyeletre, ahol megviszgaltak, azt mtak hogy nem hiperstimu, hanem virus (hja, mi lenne mas). A mehnyalkahartyam 18.5mm nagyon szep volt (beultinel meg csak 11 mm) Masnap reggel hirtelen hasmenes, majd utana egesz nap nagyon jol vagyok, eszem, ehes vagyok, van etvagyam. Este megint hasmenes. Hirtelen jon es a WC utan minden a legnagyobb rendben...Ma vagyok a transzefer utan 7. napon es uez ismetlodik. Hirtelem hasmenes, majd mintha misem tortent volna. eleinte a kenyeret igyekeztem kerulni, de most szinte csak ilyen szilard dolgokat eszem. Rakerestem rengeteg kulfoldi oldalon (magyar oldalakon keves a tapasztalat), es mintha sokmindenkinek lenne ilyen. Lehet esetleg a beagyazodas jele szerintetek? Tesztet meg korai lenne csinalni, de azert aggodom. Mas tunetem nincs.

2016. júl. 31. 15:36
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Én még nem hallottam hogy beágyazódástól hasmenés van!

Az inkább a szülés közelettével!

De lehet hülyeséget irtam!

A beágyazódási vagy fel sem tűnik vagy pici vérzés van. Tényleg minimális.

2016. júl. 31. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Beágyazódás nem okoz ilyet. Ettől függetlenül megtörténhet persze párhuzamosan az is, de az nem csinál gyomor-bélrendszeri tüneteket. :)
2016. júl. 31. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!