Sokadik sikertelen lombik után mit csináljak, hogy beágyazódjon?

Figyelt kérdés
Szépek és sok a petesejt, 5 napos embriókat kapok vissza, de nem tapad meg...Egyszer már sikerüt, de a kistesó nem akar összejönni. Praktikák?
2016. aug. 20. 18:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Méhpempő vagy omega3 zsírsav esetleg?

Meg sok pihenés, relaxáció.

Sok sikert! :)

2016. aug. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
mi az ok? endometriózisod van?
2016. aug. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem. PCO .
2016. aug. 20. 21:38
 4/11 A kérdező kommentje:
Méhpempő, omega 3 pipa.
2016. aug. 20. 21:39
 5/11 anonim ***** válasza:

Mindig ugyanaz a protokoll? Lehet, hogy érdemes változtatni. Nekem hét lombikom volt. A blasztos beültetések nem maradtak meg. A hosszú protokoll sem működött. Végül rövid protokollal, két naposak maradtak meg. Beszélj a dokival, hogy változtassatok valamit.

Lehet, ennek nincs jelentősége, de az utolsónál én úgy érzetem, szeretném minél hamarabb visszakapni őket, és a doki rábólintott, így lettek az ikreim.

Biztos neked is összejön, fel a fejjel!

2016. aug. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem este 1 dl vörösbor segített.
2016. aug. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Volt 3 és 5 napos beültetésem is. A gyermekem 5 naposan sikerült.
2016. aug. 22. 21:54
 8/11 anonim ***** válasza:
Életmódváltás. Finomított cukrot tartalmazó élelmiszerek és csak fehérlisztból készült dolgok teljes elhagyása. Rendszeres testmozgás: aviva torna, jóga, hastánc, vagy más olyan, ami az alhasi vérkeringést serkenti. Ezek pár hónap után meghozzák az eredményt, akár spontán is sikerülhet. Nagy áldozat, nehéz megvalósítani és kitartás kell hozzá, de amíg ezt nem tetted meg, addig igazából nem mondhatod nyugodt lelkiismerettel, hogy megtettél mindent a sikerért.
2016. aug. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Több mint 10 éve nem eszem sem cukrot, sem fehér lisztes dolgokat... Na ezért vagyok elkeseredve, hogy annyi mindent tettem már ezért a dologért... :(
2016. aug. 23. 21:56
 10/11 anonim ***** válasza:
A TSH értéked rendben van?
2016. aug. 24. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!