Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Akinek köztes vérzésre Norcolu...

Akinek köztes vérzésre Norcolut tablettát írt fel a nőgyógyász, hatásos volt a tabletta? Volt valami mellékhatása?

Figyelt kérdés
Bàr most nem szeretnèk babàt, azért ebben a kategóriàban írtam ki a kèrdést, mert ezt többen olvashatják. Kb.12-14. ciklusnapon kezdődik a vèrzes ès eltart a menstruàcióig, görcsölgetek is közben. Az orvos nem küldött hormonàlis vérvételre (pedig ezt kértem), hanem felírta a Norculotot. Érdemes elmenni endokrinológushoz? Most kell elkezdenem a Norculot szedését.

2016. aug. 21. 14:52
 1/1 anonim válasza:
Szia, nekem mikor jó pár hónapba volt köztes vérzésem elmentem nőgyógyászhoz és egyből ezt írta fel, viszont én is szerettem volna hormonális vérvételt így mielőtt elkezdtem volna szedni elmentem egy másikhoz is, akinek meg sem fordult a fejében a gyógyszer anélkül, hogy nem látta a vizsgálat eredményét. Jobban i jártam, gyógyszer nélkül megoldható volt a probléma, én mindenképpen ezt javasolnám:)
2016. aug. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!