Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Bevalt modszerek petefeszek...

Bevalt modszerek petefeszek ciszta ellen?

Figyelt kérdés

Termeszetgyógyàsz segìthet? Inkabb orvos? Tippek? Eltunhet mèg?

Masfel eve van, egy gyogyszer sem segitett (csak rovistavon)

Jovore szeretnenk belevagni. Addig meg megszeretnek tenni mindent.hogy teherbe tudjak esni


2016. aug. 22. 17:55
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem természetgyógyász segített, aki elsősorban annyit tett, hogy megmondta, mit ehetek és mit nem. Egy kisebbfajta életmódváltást hajtottam végre a segítségével. Semmi sarlatánság nem volt benne, mozgásra és helyes táplálkozásra buzdított. A felszívódott cisztám nem újult ki. Tapasztalataim szerint a mesterséges hormonok, gyógyszerek csak ideiglenes megoldást hoznak, ha abbahagyod őket, kiújul a ciszta. Ki is vetetheted, de akkor is kiújulhat újra. Ha nem akarsz az ördögi körben maradni, akkor ne az orvosoktól várd a megoldást, hanem vedd a saját kezedbe a sorsod.
2016. aug. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
69%
Ja, egyébként én is azt hittem, hogy egészségesen élek, de a helyes táplálkozásban szakember segítsége kellett, hiszen testalkattól, egyéni jellemzőktől is függ, hogy neked pont mi a jó. Ha nem szimpatizálsz a természetgyógyászokkal, akkor menj endokrinológushoz vagy táplálkozási tanácsadóhoz. De ezt a "természetgyógyászok sarlatánok" témát el kellene már felejteni, hiszen ők is képzett szakemberek, akik néha sokkal lelkiismeretesebben törődnek az emberrel, mint a dokik, akik futószalagon néznek. Velem pl. másfél órát foglalkozott, alaposan kikérdezett, mindent átbeszéltünk ugyanannyi pénzért, mint amennyit egy 10 perces nőgyógyászati vizsgálaton hagytam ott a magánnőgyógyásznál.
2016. aug. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Nem eszek cukros dolgokat, sem ures szenhidratot, husbol kozeputon vagyok es lisztes dolgokat is kerulom amennyire lehet.:) tudom h egeszsegesen elek.:)
2016. aug. 23. 13:23
 14/21 anonim ***** válasza:
ha még esetleg olvasod, kedves kérdező, amelyik hónapban körömvirág teát ittam, abban nem lett cisztám, az addigiak pedig eltűntek. többször bevált.
2016. okt. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom kiprobalom!!!:)
2016. okt. 19. 15:44
 16/21 anonim ***** válasza:
Valoszinü van peteérésed de nem reped meg az érett tüszö amit az alacsony Lh szint okozhat.Mindenképp doki mert ha jövöre belevàgnàtok a babagyàrtàsba akkor ki kell deritteni a pontos okàt.
2017. febr. 18. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Valószínüleg ez PCOS de gondolom ezt a doki is mondta, kellene egy hormonvizsgálat. A ciklusod rendszeres? Hány napos?
2017. febr. 18. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Minden 3 no PCOS lehetne ezen logika alapjan. Nem vagyok pcos a cukorterheles is rendben volt ;) mar belevagtunk idèn! A cisztaim elmultak , clostit kapok. Minden jot Nektek !!!:-)
2017. febr. 18. 10:19
 19/21 anonim ***** válasza:
Aviva torna, IR-dieta
2017. febr. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
NEM vagyok sem IR-es sem PCOS. világèletemben figyeltem mit eszek. Foleg a lisztes dolgokat kerulom. 150cm vagyok 50kg. Nincs szuksegem ilyesmire.:)
2017. febr. 18. 15:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!