Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Mit csináltatok petefészek...

Mit csináltatok petefészek ciszta ellen?

Figyelt kérdés
Több mint egy éve van cisztam, babát szeretnék, de nem sikerül. Csak egy petefészkem van, így műteni, leszivni nem akarják. Mit lehet tenni ilyenkor? Ti mit csináltatok?
2013. szept. 26. 16:11
 1/5 anonim ***** válasza:
próbáld ki az aviva tornát, hátha segiteni fog.... Én mindenképp ekresnék egy nagyon jó szakembert akiben nagyon megbiznék. peteérésed van egyébként?
2013. szept. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Elvileg van, doki szerint. Esetleg endokrinologus?
2013. szept. 26. 16:17
 3/5 anonim ***** válasza:
az sem árt, de ö a cisztával nem fog csinálni semmit. Az endokrinológus a hormonokkal foglalkozik és igaz lehet hogy hormon táplálja a cisztát de nem biztos hogy el fog ettől még mulni. Mindneképp olvass utána az aviva tornának mert nagyon jó és hatásos. Ez a aleghumánusabb módszer.
2013. szept. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
És honnan lehet róla dvdt szerezni?
2013. szept. 26. 17:13
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is van 2cm-es cisztám.Próbáltam én is keresni a neten a tornát,de csak könyv formájában találtam meg.Képek illusztrálják a gyakorlatokat.Hormonok megváltoznak ha ciszta van?
2013. szept. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!