Galyas Melinda kérdése:

Valakinek mostanában volt petevezeték átjárhatóság kontraszt anyaggal HSG? Irjatok

Figyelt kérdés
Érdeklődni szeretnék hogy mi a menete mennyire fájdalmas,lehet e kérni fájdalom csillapítót?Miskolcon fogja csinálni Dr Dienes ,napokban kell megjönni és 10 napon belűl el kell végezni..irjatok
2016. aug. 25. 09:31
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem adnak fajdalomcsillapitot...

En menzesz szeru gorcsot ereztem ugy egy percig vagy annyi sem elotte utana semmi fajdalmasat. Pedig en is betoji vagyok kicsit/nèha!:)

De hallani mindent. Valaki semmit sem erzett valakinek nagyon fajt. De sztem megeri!!:)

2016. aug. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy irtál,pont ma neg is jött.hivtam az orvosom..5 nap múlva vissza kell hívnom..megnyugtatott nem fog fájni.meg ha elvan záródva abva hadja nem károsítja a petevezezékem..és azt mondta hogy csak lombik bébi jöhet szóba 😞 remélem nem lesz elzáródva...
2016. aug. 25. 15:59
 3/10 anonim ***** válasza:
Azt kihagyta, hogy ha elvan zarodva, van feltárhatò zarodas is es ha elzarodott de feltudjak tárni, akkor nem kell a lombik, csak egy kicsi beavatkozas.:)
2016. aug. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
szia nekem nem mondta ezt..annyit hogy csak a lombik jöhet szóba..meg is lepődtem..
2016. aug. 26. 09:33
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha elvan zarodva megkell allapitani h feltarhato vagy sem. Olvass utana. Nekem a vizsgalat elott ezt mondták
2016. aug. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Lehet csak az egyik petevezeték elzáródva, és lehet mindkettő. Ha csak egy petevezeték van elzáródva, attól még létrejöhet terhesség. Az elzáródás lehet végleges vagy átmeneti. Az elzáródás műtétileg megnyitható vagy nem megnyitható.

Az is benne van a pakliban, hogy csak részlegesen van elzáródva, vagy kismértékű az elzáródás, és odafele még bejut a hímivarsejt a petevezetékbe és keresztül tud rajta menni, de ha megtörténik a fogamzás és egyesül a petesejttel, onnan kifele tartva már nagyobb helyre van szüksége a megtermékenyült petesejtnek, mert nagyobb lett a mérete és bizony kifele már nem fér el.

2016. aug. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én pesti vagyok, jól be voltam tojva előtte, hogy így-meg úgy fájni fog......be is vettem előtte , 2 fájd.csillapítót, mert az asszisztens ajánlotta, doki kiakadt ezen, merthogy nem fáj. Picit feszített és ennyi. Átjárható volt
2016. aug. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem azt tanácsolták olyanok, akiknek már volt, hogy vegyek be előtte fájdalomcsillapítót. Biztos, ami biztos, vettem be. Én nem voltam elzáródva, de így is kissé fájdalmas volt. Nem vészes, olyan, mintha egy erősebb menstruációs görcsöt éreznél mondjuk néhány percig (amíg a katétert felhelyezik és igazítják). Utána egy picit még véreztem, másnap már nem is igazán. Persze nem mérvadó, mert mindenkinél más lehet, de a többség mindenhol azt írta, amit aztán magam is tapasztaltam: nem vészes. :)
2016. aug. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat . Tul vagyok rajta 7-ikén meg volt.egy picit fájt csak..átjárható vagyok. Minden rendben..csak most idegesítő mert azóta barnázok azaz 6 napja..😢
2016. szept. 13. 17:28
 10/10 anonim ***** válasza:

Elso vagyok.

Nekem megjott Tole 10napig. Utana helyreálltam :) megeri. Jobb tudni minden okè.e

2016. szept. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!