Ma van a második napom az inszem után. Ki mikor tesztelt és mikor lett pozitív?

Figyelt kérdés

2016. aug. 26. 06:51
 1/10 anonim ***** válasza:
Leghamarabb 10 nap múlva tesztelhetsz inszem után. Elhiszem, hogy idegőrlő lehet a várakozás, de két nappal az esemény után még bőven hómező lenne mindenféle teszt ezt elhiheted. Drukkolok!
2016. aug. 26. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Szia mit jelent a hómező nem értem. :D

Igen olvasgattam már pár kommentet máshol is, de kiváncsi vok más tapasztalatára is.

Köszönöm a drukkot. Még nem érzek semmit.

2016. aug. 26. 06:56
 3/10 anonim ***** válasza:
Hómező: fehér, magyarán egy negatív teszt lesz az eredmény
2016. aug. 26. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nos kiváncsiságból teszteltem egyet ami két csikos lett. Azt olvastam hogy a choragon injekciotol lehet ilyen korán pozitiv...

Szerintetek?

2016. aug. 26. 07:41
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen, a tüszőrepesztőtől pozitív. Én úgy csináltam, hogy inszem után pár nappal teszteltem, pozitív volt, 7 nappal később már negativ (le akartam tesztelni, hogy kiürült-e a hormon), utána pedig a 9. naptól tesztelgettem. A 9. napon szinte semmi nem látszott, de a 10. napon már derengett egy nagyon halvány csíkocska, aztán folyamatosan erősödött. Facelle, Clearblue, Corax, nekem ezek jöttek be a tesztek közül, az xepil 14. napon is csak alig kivehető volt, míg a többi már erős.
2016. aug. 26. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Azt mondod hogy már 10 nap múlva hihetek a tesztnek? Akkor már kiderülhet hogy lesz w baba?
2016. aug. 26. 07:55
 7/10 A kérdező kommentje:
Ennek a jo hirnek nagyon örülök alig várom még 8 nap. :)
2016. aug. 26. 07:57
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem az elöző vàlaszolo esetére ne alapozz mert nem mindenki egyforma,attol mert neki màr korán mutatott a teszt valamit nem azt jelenti h nekedis fog.Lehet hogy csak a 14 dpon lessz csak halvàny pozi teszted,ès ha elkezdesz idő előtt tesztelgetni és mèg nem mutat semmit akkor ugyis csalodott leszel ha nem mutat semmit,holott lehet ott lessz a babo csupàn csak koràn tesztelsz.Èn inszem utàn a 14 napon teszteltem irto halvàny pozit ès előtte màr napokkal lőttem a teszteket hogy sikerűlt e,majd megőrűltem a vàrakozàszol na meg persze a negativ tesztektöl.Nem rossz indulatbol irtam csupán csak a tapasztalatbol.Ugyhogy szerintem igenis èrdemes megvárni a 14 napot.Drukolok hogy szèp csikos teszted legyen:)
2016. aug. 26. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Van türelmem kibírom. Várok és majd kiderül. :)
2016. aug. 26. 16:04
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem az inszem utáni 10.ik napon még kimutatta a teszt a tüszőrepesztőt. 11.ik nap már negatív volt, majd a 13.ik nap halvány pozitív.
2016. aug. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!