Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Mit csináljak máshogy ennél...

Mit csináljak máshogy ennél az inszemnél?

Figyelt kérdés
Az első nem sikerült, pedig pihentem, nem emeltem, nem hajoltam, ettem a vitaminokat, fehérjét, napi 1 dl vörösbor is megvolt. Mit csináljak máshogy, hogy sikerüljön?
2016. szept. 2. 21:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, nem rajtad múlik. Lazíts, az a legtöbb, amit tehetsz.
2016. szept. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem rajtad múlik szerintem. Nekünk már 4 sikertelen inszeminációnk volt, jövő héten lesz a következő. Elvileg semmi bajunk sincs, első házasságomból gyermek is született, most meg több mint 3 éve semmi...

Szedjél vitamint, igyál sok vizet és lehetőleg sok fehérjét egyél. Mást szerintem nem tudsz tenni. Sok sikert!

2016. szept. 3. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Szia,


Sportolni szoktal? Probaltad mar a jogat vagy a pilateszt? Nagyon jo stresszoldo hatasa van. Ha nem, akkor setalj egy orat naponta.


Nekem se sikerult az elso inszem sajnos, a nogyogyaszom azt mondta a legfontosabb hogy ne stresszeljunk ra, ne fekudjunk egesz nap, hanem normalis eletet eljunk.


Folytasd a vitaminokat, napi 2 liter vizet is igyal, es gondolj arra, hogy elso inszminacioval esel teherbe csak 10 %. Olvasgattam itt tapasztalatokat es altalaban a 2.-3. mar sikeres szokott lenni :)

Mi oktoberben probalhatjuk ujra , es ti?


Hany petesejted volt? A parodnal minden ok?


Maduixa.

2016. szept. 6. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszi a tippeket :) A séta megvan, és lazító, relaxációs zenékkel igyekszem egyensúlyba hozni magam.

A második inszemünk most volt múlthéten, 3 domináns tüszővel. Az elsőnél 2 volt.

2016. szept. 6. 09:28
 5/11 A kérdező kommentje:
És igen, a páromnál minden OK.
2016. szept. 6. 09:29
 6/11 anonim ***** válasza:

Nagyon szurkolok hogy sikeruljon!

Mikor fogsz tesztelni? Leghamarabb 12 nappal inszem utan ajanlott a nogyogyaszom szerint! Mindenkeppen ird meg hogy sikerult!


(Nalam egy tuszo volt, Barcelonaban elek, es itt nem hajlandoak tobb tuszot erlelni, hogy elkeruljek a tobbszoros terhesseget. Paromnak keves van sajnos, de lassan javulgat az eredmenye.)


Maduixa.

2016. szept. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nagyon kedves vagy! Én ki szeretném bírni inszem +14. napig, remélem most az egyszer a szerencse mellénk is áll... :)
2016. szept. 6. 18:05
 8/11 A kérdező kommentje:
És természetesen minden jót kívánok nektek is, kitartás!
2016. szept. 6. 18:05
 9/11 anonim ***** válasza:

Koszonom szepen :)


Hany nap mulva fogsz tesztelni?


Maduixa.

2016. szept. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
17-én.
2016. szept. 6. 22:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!