Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » A munkahelyen elmondanátok...

A munkahelyen elmondanátok hogy inszemnel sikerült a babátok?

Figyelt kérdés
Utólag, amikor már megszületett a kicsi, elmondanátok hogy a sok eljárkálás az inszem miatt volt?
2016. jún. 21. 11:25
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Nem. Semmi közük hozzá. Ha rákérdeznek lehet, de biztos nem "dicsekednék" vele.
2016. jún. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
Nem, semmi közül hozzá, mint ahoyg ahhoz se, hogy hányszor, mikor és hogyan fekszel el a pároddal. Ez ugyannnyira annyira magánügy, és föleg nem munkahelyi tema.
2016. jún. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%
Én elmondtam, hogy ezért járkáltam el sokat. Nem szégyen, és valóban intim, de nem olyan mintha arról mesélnék, hogy milyen pózban csináljuk. De szerintem mindenkinek jót tesz, ha téma az, hogy bárkinek lehet problémája. Hogy akik évekig próbálkoznak, nem csak azt hallják és látják maguk körül, hogy első próbálkozásra összejött. Hanem igenis van akinek nehezebb volt, és ez erőt ad, hogy vannak lehetőségek és türelmesnek kell lenni. Nekem volt olyan ismerősöm, aki esküdött a netes ovulációs kalkulátorra, nekik azzal elsőre összejött. És váltig állította, hogy rosszkor vagyunk együtt és nem létezik, hogy másfél év alatt nem jön össze. Hiába, nem volt peteérésem...
2016. jún. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyelőre nálam nem aktuális a téma, de max a főnöknek mondanám el, hogy ilyen kezelésre kell járnom, bocs, ha sokat fogok hiányozni.

A többieket meg nem hiszem, hogy érdekelné hogyan jött össze. Vagy ha megkérdik, hogy miért hiányzok annyit akkor. Egyébként úgy nem közölném, hogy képzeld inszemre járok.

2016. jún. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyébként az inszem is a reprodukciós eljárások közé tartozik, mint a lombik. Így ha igazolást viszel róla, akkor védett leszel 6 hónapig, mintha kismama lennél. Újabb inszem vagy lombiknál újból indul a fél év védetség. Ha valaki félti a munkahelyét, akkor érdemes elmondani és igazolni az inszeminációt. Lehet,hogy valakinek hasznos infó, mert sokan nem tudják
2016. jún. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tudják, hogy jártam, azt is, hogy lombikkal lettek, akkor se titkoltam. Volt 3 inszem, 2lombik, a sikeresnél csak páran tudták 12 hét előtt, főnököm, közvetlen kolleganőim.
2016. jún. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok, nem szégyenlem a lombikot, idegennek is elmondom. más, hogy én nem nagyon kérdezek rá másoknál
2016. jún. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!