Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Az idegeim nem nagyon bírják...

Az idegeim nem nagyon bírják a meddőségi kezeléseket mit csináljak?

Figyelt kérdés
Ingerült vagyok, sok mindenen felhúzom magam, sírok, megbántom akit szeretek, nem tudok örülni semminek...mit csinálnátok a helyemben?
2016. szept. 9. 09:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Elöször is ez a hormonkezelés mellékhatása, ezzel sok mindent nem lehet tenni. Valamennyire tudod magad fegyelmezni, aki meg fontos, annak megmondnd, hogy elnézést, ha neah túlreagálsz, illetve ilyen eset után bocsánatot kérsz.


Neked (meg a párodnak )el kell dönteni, hogy


1 VAGY tényleg akartok-e sajat gyereket - és akkor elviselni,


2 VAGY lemondani a gyerekröl meg a hormopnkezelésröl.

2016. szept. 9. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Sokszor nekem is nehezen megy. Ami nekem segített, hogy lett egy barátnőm (tényleg barátnő, nem haver vagy ismerős), aki ugyanezeken megy keresztül. Az, hogy vele meg tudom beszélni és megért.


Plusz elkezdtem írni egy blogot. Nekem az is segít, hogy kiírom magamból.


Plusz próbálok programokat szervezni magunknak. Rengeteget.


Nekem az is bejön, hogy homokba dugom a fejem és próbálok nem tudomást venni az emebrekről.

2016. szept. 9. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
39%

Az jo amit az utolso ir. Te is csinalhatnal ilyeneket.


Persze a hormonok eleg erosen befolyasoljak az embert de az lenne a jobb ha minel lazabban es stresszmentesebben tudnad ezt cainalni ahogy lehet hiszen ezzel megjobban hatraltatod az eredmenyt. Lehet felkereshetnel egy pazichologust is aki hatha kicsit meg tud nyugtatni es mas megvilagitasba helyezni a dolgokat. En jarok, nem emiatt hanem mas miatt es nagyon szeretem. Eleinte sajnaltam a penzt mielott nem jartam, de most mar nem. Az embereknek szukseguk lenne plane krizis helyzetekbena szakemberekre.


Egyebkent hany eves vagy? Mert ha meg nem is vagy idos akkor nem kell fejvesztve kapkodni hogy minel hamarabb legyen baba hiszen van meg idod nem kesel es nem maradsz le semmirol jon ha akar. Hiaba elcsepelt de igy van. Pl nekunk eddig bevalt a megszakitasos vedekezes igy szules utan meg nem. Almomba nem gondoltam volna hogy ez tenyleg megtortenhet nem is ertem. Eddig meg evekig nem volt semmi. Parom meg amiota az eszet tudja igy vedekezik es sehol nem volt semmi. Elegge meglepett meg most se hiszem el.. Van akinek vedekezes mellett osszejon pl spiral , gyogyszer.. Valakinek meg direktbe se egy jo ideig. Ez nem veletlen en ugy gondolom. Hidd el hozzatok is elerkezik a kis mano amikor o is es Ti is keszen alltok ra. Tudom nem vigasz de valahogy valtoztatnod kell a gondolkodasodon es a hozzaallasodon. Ha nem vagy meddo es a ferjednel is minden ok akkor bizony nincsen akadalya tehat meg fog erkezni az akinek meg kell!

2016. szept. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, főleg a 2. válaszolónak.


Ez a "Hidd el hozzatok is elerkezik a kis mano amikor o is es Ti is keszen alltok ra." szöveget kérlek ne, egyik meddőséggel küzdő nőnek/párnak ne. Aki a putrisorra szüli a 10.-et, vagy akit megerőszakolnak és terhes lesz, az készen áll rá? Kötve hiszem...

2016. szept. 9. 10:31
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek a kérdezővel, mi az, hogy készen áll rá valaki akkor jön?


Nagyon jól működő párkapcsolat, szuper munka mindkettőnknek, ahol a teljes támogatást megkapom, nagyon jó lakhatási feltételek, anyagi biztonság, tartalék, a család közelsége stb.


Ettől mi jobb feltételek van? Miben kellene még készen állnunk?


(2-es válaszoló)

2016. szept. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!