Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Inszemináció után 17nappal,...

Inszemináció után 17nappal, ilyen tünetek. Van még esély?

Figyelt kérdés
Augusztus 10.èn volt az utolsó menszim első napja...inszeminàciom volt 23.àn.... kèrdèsem az lenne h vane mèg esèlyem a sikerre? Utrogestant kapok 3X1et. 2napja minimàlissan barnàzok ès fàjdogàl reggelete a hasam. Reggel csinàltam egy tesztet de negatív! Korai volt,vagy ez most nem jött össze?

2016. szept. 9. 12:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez sajnos nem jött össze és a progipótlás miatt nem jött még meg. Akinek később lesz pozitív a tesztje, annak később van peteérése, ami nálad pontosan 17 napja volt, tehát kizárható. 14. naptól pozitív a teszt, ha van baba. De ne add fel, össze fog az jönni!
2016. szept. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez volt az első aztàn sokan mondjàk h mèglehet pozítiv....vègülis a doki is azt mondta h 12.e körül teszteljek elöször...de ugye nem birtam ki addig :)
2016. szept. 9. 13:34
 3/15 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező. Mi van veled azóta?
2016. szept. 11. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
Ettől rettegek èn is, most kezdjük az inszemet😞
2016. szept. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Abbahagytam az utrogestant....azóta sem jött meg viszont naponta többször hànyingerem van...reggel tesztelek újra... hàtha :)
2016. szept. 12. 14:16
 6/15 anonim ***** válasza:
Teszteltél?
2016. szept. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
3 héttel az inszem után már tuti valós lesz az eredmény. Drukkolok! Majd írj, mi lett!
2016. szept. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Jövőhèten tesztelek,mert szombaton abbahagytam az utrot...azóta görcsöltem meg barnàztam pàr csepp vèrrel.újrakezdtem tegnap azóta fàjdalom minden elmult.... a reggeli rosszullètek is elmultak,csak valamely szagokra fordul fel a gyomrom....cici kicsit feldagadva...kivàncsi leszek a tesztre. Írok mindenkèpp!
2016. szept. 15. 06:06
 9/15 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem h derékfàjàsom is van....
2016. szept. 15. 06:10
 10/15 anonim ***** válasza:
De miért csak jövő héten tesztelsz? Ha nem vagy terhes és a progeszteronnal kitolod a ciklusod, az nem túl egészséges. A doki is azt mondta, hogy már tesztelhetsz, nem?
2016. szept. 15. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!