Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Inszemináció után 17nappal,...

Inszemináció után 17nappal, ilyen tünetek. Van még esély?

Figyelt kérdés
Augusztus 10.èn volt az utolsó menszim első napja...inszeminàciom volt 23.àn.... kèrdèsem az lenne h vane mèg esèlyem a sikerre? Utrogestant kapok 3X1et. 2napja minimàlissan barnàzok ès fàjdogàl reggelete a hasam. Reggel csinàltam egy tesztet de negatív! Korai volt,vagy ez most nem jött össze?

2016. szept. 9. 12:36
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Nagyon drukkolok, hogy pozitívat tesztelj!!!

Mi 4 éve várjuk...

2016. szept. 15. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Igen axt mondta h tesztelhetek 12.e körül,de negatív a tünetek meg megvannak!

2016. szept. 15. 08:30
 13/15 anonim ***** válasza:
Kicsit elvesztettem a fonalat. Szóval a héten teszteltél és negatív lett? A progeszteron egy csomó hasonló tünetet tud produkálni, mint a terhesség, hiszen a tüneteket a megnövekedett hormonszint váltja ki, amit te mesterségesen viszel be.
2016. szept. 15. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Igen hètfőn teszteltem
2016. szept. 15. 09:15
 15/15 A kérdező kommentje:
Negatívat...igen csak pàr èvvel ezelött fenyegető vetèlès miatt is utroznom kellet,ès semmi tünetem nem volt hanem pàr nap mulva erős hànyàs görcsölès mellett elvetèltem....
2016. szept. 15. 09:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!