Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Szerintetek, erre gyógyszer...

Szerintetek, erre gyógyszer kell? Inzulin 0p: 7.60p: 64.120p: 61. Magánban csináltattam.

Figyelt kérdés

Diétázom. 2 hónapja a 120perces volt 90. A 120 cukor volt 9, az most 6,4.

Nyáron nem jutottam el endo dokihoz. Most már mennék. Szerintetek emiatt nem fogan meg a baba sem?


2016. szept. 12. 20:29
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ez szép eredmény 2 hónap alatt az előzőhöz képest. De még mindig sok. Orvosa válogatja, hogy ír-e gyógyszert, szerény véleményem szerint erre már kellene.

Ne haragudj, hogy ezt írom, de inkább ne foganjon még meg. Ha sikerül is, nagy eséllyel lenne vetélés vagy missed ab a vége, különböző fejlődési rendellenességekre stb sok esély van. Előbb megvárnám, hogy rendeződjenek az eredmények.

2016. szept. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Holnap telefonálok egy dokinak
2016. szept. 12. 21:05
 3/8 anonim ***** válasza:
Ilyen mértékű javulással én nem kezdenék gyógyszer szedésbe. Szerintem adj még időt magadnak. Folytasd tovább az életmódváltást, sportolj és rendben lesz az!
2016. szept. 13. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
szerintem ha gyereket akarsz,akkor kell rá gyógyszer.
2016. szept. 13. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen, gyereket szeretnénk. Folytatom a diétát!
2016. szept. 13. 08:36
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem a gyógyszertől lesz a gyerek.. hanem az állapotjavulástól, amit ha így halad gyógyszer nélkül is eltud érni.
2016. szept. 14. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
hát,ha ráér...én kérnék gyógyszert.
2016. szept. 14. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én meg tovább tájékozódnék a vércukorra ható ételekről, modszerekről, mindenről, továbbá a magzatra gyakorolt hatásról. Magyarul szakértővé válnék egy-két hónap alatt, de semmiképp nem erőltetném a babát, amíg nem látok tisztán. Természetesen egy orvos ebben sokat segíthet.A szomszédom cukorbeteg fiatalasszony, a második gyerekük majdnem meghalt, megmaradt, de szellemileg sokkal lassabban fejlődik, kezelése, a foglakozások vele elviszi a család összes pénzét, a testvérének később komoly kihatással lesz az életére, és így tovább. Sokkal célszerűbb a megelőzés, mint az egész életre, életekre kiható következménnyel együttélni.
2019. dec. 13. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!