Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Nem értem teljesen összezavaro...

Nem értem teljesen összezavarodtam, most akkor mikor menjek vérvételre?

Figyelt kérdés
Valószínűleg progeszteron hiányom van. 24-25 ciklus napon lenne vérvételem a 32 napos ciklusaimnál. Ebben a hónapban volt reményem végre hónapok óta volt peteérésem igaz nem 14nappal a mensi előtt hanem 10-11 de reménykedtem, 21re nem vártam volna erre most reggel megjött. Még soha nem jött előbb mint 32, még tini koromban sem! Akkor most mikor kell vérvételt csinálnom? Ezt ne vegyem figyelembe (mármint hogy 29napos lett a ciklus) és rendesen 32re számoljak? Vagy hogy?
2016. szept. 19. 07:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát sztem lekésted . Az előző mensi utáni 24dik napon kellett volna menned.

Vagy a mai első ciklusnap után 24 nappal mész.

2016. szept. 19. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha pontos eredményt szeretnél, akkor holnap kezdj el ébredési hőt mérni, és egy héttel azután vetesd le a vért, hogy megemelkedett a hőd. Azaz a 7. Dpo környékén, egy héttel a tüszőrepedés után.
2016. szept. 19. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ultrahanggal követtük a peteérést.Ovu után a 7.napon kellett vérvételre mennem.
2016. szept. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
képtelenség reggel hőt mérni egy két éves mellett:(
2016. szept. 19. 11:20
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor használj ovu tesztet.Vagy kövessétek uh val a pé-t
2016. szept. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!