Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ovant fogamzássegítő kapszula....

Ovant fogamzássegítő kapszula. Szedi valaki? Vélemények?

Figyelt kérdés
A Trimesztert akartam megvenni mert arról is sok jót írnak hogy 2 év után összejött a baba stb. stb. Aztán ma megláttam ezt. Lehet inkább ezt veszem. Mi 3 éve próbálkozunk.

2016. szept. 20. 09:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Van ismert betegségetek, ami oka lehet annak, hogy nem sikerült eddig? Párodat kivizsgálták? Neked volt átjárhatóságid, endokrin kivizsgálásod? Endometriózist kizárták? Nyálkahártya eléggé megvastagszik? Progeszteron rendben?


Ha valami probléma van a háttérben (pl. elzáródás, pajzsmirigy elégtelenség, inzulin probléma, magas prolaktin, magas tesztoszteron és még sorolhatnám) akkor ezek a szerek nem fognak önmagukban segíteni.


Nekem pajzsmirigy alulműködésem van IR-rel, kezelve lett mindegyik, volt laparos műtétem (átjárhatóság, méhtükrözés, hastükrözés) ott találtak pici endometriózist is, amit leszedtek. Diéta, sport, fogyás, gyógyszerek mellé még szedtem E vitamint, D vitamint, folsavat, Inofolicot és még így is Closty kellett végül, hogy jó minőségű pete érjen és teherbe essek.


De minden szer, vitamin hiába lett volna, ha pl. elzáródásom van, vagy ott marad az endometriózis, marad magas a TSH-m, vagy ha a párom nem OK, stb. stb.

2016. szept. 20. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én szedtem az Ovant kapszulát, de nem segített. Én a Trimeszter 1 vitamint ajánlom, sokan azt mondják nekik sikerült vele, igaz mindkettő csak vitamin.
2016. szept. 20. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!