Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Mastodynon cseppekről vélemény...

Mastodynon cseppekről vélemény, tapasztalat?

Figyelt kérdés
Magas a prolaktin szintem (945),de nem adott rá az orvos gyógyszert az alacsony vérnyomásom miatt.És nagyon erős PMS tüneteim vannak minden hónapban,erre javasolták nekem ezeket a cseppeket.Olyanoktól várnék tapasztalatot,akik szedték és sikeres volt a szedése,vagy olyanoktól akiknek mellékhatások jelentkeztek.

2016. szept. 22. 10:12
 1/8 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Nekem mindig határérték közelében volt, de nem lépte túl a prolaktin szintem. A menses előtti barnázást megszüntette a csepp az első ciklusban, ahogy szedni kezdtem. Kissé macerás rendesen szedni, de ha kicsi az eltérés, segíthet. :-)

2016. szept. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Szia!


Csak ajánlani tudom! Nekem is magas volt a prolaktin 958, néhány hónap alatt segít...de folyamatosan szedni kell, étkezés előtt fél órával. Homeopátiás szer, így a mentolos, eukaliptuszos, kámforos dolgok kerülendők, mert csökkentik a hatását. Rágógumi, fogkrém, tusfürdő stb. Sajnos a stressz nagyon felemeli a prolaktin szintet. Sok sikert!

2016. szept. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! Mindenképp ki kell próbálni, mert most odáig jutottam hogy életemben először a menstruáció is elmaradt.
2016. szept. 24. 09:46
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem a progeszteron szintem helyreállt tőle!
2017. szept. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem rendszertelen ciklusra adta az orvosom! Össze vissza véreztem minden nap volt valami barna vagy vér vagy rózsaszín folyásom, elegem volt. 2 hónap mastodynon után 28 napos ciklusaim lettek és csak az az 5 nap alatt vérzek amikor amúgyis kell!!! Most babát tervezünk elvileg ez ezen is segít. Segíti a peteérést, és az ovulációt is. Minőségi peteérést csinál és azt mondják több petesejt is szabadulhat ennek hatására.
2017. szept. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én konkrétan annak tudom be az ikerterhességem :D :D

PCOS és IR beteg voltam/vagyok és 5 hónap Mastodínon után íme az eredmény...:) Bár nem tudom te babát tervezel e de gpndoltam megírom hogy nekem duplán bevállt :D

2017. szept. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A 945 nem is annyira vészes! Nekem 3100 volt a prolaktinom és Bromocriptin+Mastodínon segített!
2017. szept. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
bromocriptint kaptam rá végül mégis,elmentem egy másik orvoshoz és 2 hónap alatt levitte 233-ra a prolaktint,nincs még baba,de remélem hamarosan lesz:) Köszönöm a válaszokat.
2017. szept. 6. 13:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!