Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Van valaki itt aki pcos- és...

Eperke17 kérdése:

Van valaki itt aki pcos- és kétszarvú méh-e van? (volt esetleg, hogyan eset teherbe a hormon panel eredmények jók lettek nincs még gyerekem! De nagyon szeretnénk

Figyelt kérdés

női infertálís k.m.n steril 1

polycisztás ovárium szindroma

uterus bicronis ...



#a gyermket
2016. szept. 28. 08:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem PCO+teljesen kettéosztott méh+elzáródott petevezeték van/volt. A méhemen 2 műtéttel tudtak javítani -most már 'csak' szív alakban deformált az ürege-, de most meg a beágyazódás megy nehezen, mert a nagy kiterjedésű sövény helyén nincs nyálkahártya, csak hegszövet... 6 éve várunk, több lombikunk volt már...
2016. szept. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
sajnálom kegyetlen az élet szerinted nekem van ki utam ebből az egésznől?
2016. szept. 29. 13:32
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem vagyok orvos, de annyit tudok, hogy a PCO uraljató dolog. A kétszarvú méh pedig nem akadályozza a teherbeesést, viszont a megtartást igen - nagy az esélye a vetélésnek, koraszülésnek. Szóval nem lehetetlen a dolog, de ha sikerül, akkor sem lesz problémamentes. Szerintem jelentkezz egy meddőségi központban! Ott jobban értenek az ilyen összetettebb problémákhoz.
2016. szept. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi a választ nagyon el szomorító ez az egész lesz műtétem szerintetek milyen vizsgálatok várnak még rám ?
2016. okt. 1. 14:04
 5/7 A kérdező kommentje:
kérem tapasztalatokat vagy valamit írjatok mert már nem bírom tovább így szerintetek a műtét segít rajtam ?
2016. okt. 5. 16:51
 6/7 anonim ***** válasza:

Inzulinrezisztenciam volt, merckformint szedtem ra. Szivalaku a mehem.

Harmadik gyerekemet varom, ket terhessegnel lett terhessegi diabaeteszem, az inzinrezisztencianal nagyobb az esely ra, nalam ez bejott.

A szivalaku mehem viszont nem okozott gondot, az elso kettot tulhordtam, most 39 hetnel vagyok a harmadikkal, szoval o se fog koran erkezni, ez mar biztos.

Egy vetelesem volt, de az csak kemiai terhesseg volt, nem nott a hcg kello utemben, el sem jutottunk addig, hogy ub-n lassanak valamit pl. Abban a honapban nagyon eros antibiotikumot kaptam tuszos mandullagyulladasra, amikor (ezt utolag tudtuk meg) mar elindult a terhesseg. Szoval ott inkabb az lehetett a gond.

Elso gyerekunk kisse lassabban jott ossze, de nem volt 1 ev sem, szoval azert nem rettentoen hosszan probalkoztunk. Masodik es harmadik pedig gyorsabban.

Ugyhogy, ha neked is mutetet javasolnak es szivalakura igazitjak, ne felj a koraszulestol! Akkor nagyon beleastam magam a temaba es csak tankonyvi szovodmeny volt a korai veteles, sem a dokim, sem az ultrahangosok tapasztalata nem erositette meg.

A pcos-t ha rendesen kezelik, pedig szinten jo eredmenye lesz, bizz ebben! A kialamult terhessegi diabaetesz pedig nekem dietaval teljesen kordaban tarthato volt, raadasul ugyanazt a 180 g-os dietat kellett tartanom, mint elotte is, csak gyakrabban neztek a venas eredmenyeket, illetve sokkal komolyabban vettem.

Kitartas, bizzal magadban es a dokidban! Lehet nem fog olyan konnyen es gyorsan menni, mint a szerencseseknek, tobb mindent kell megtenni erte, de siker lesz a vege!

2016. okt. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi a gyors választ és gratula neked én hiszek és bízom magamban és a tudományban is remélem minden jóra fordul és lesz egy kis babám már annyira várjuk 5 éve lassan szóval csak összejön a végén egy biztos nem adom fel.
2016. okt. 6. 10:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!