Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » 4 napja volt az első inszemem,...

4 napja volt az első inszemem,2 napig vérezgettem utána, most feszül mindkét petefészkem. Cisztám nem szokott lenni,3. napi hormon eredményeim jók. Attól tartok túlérik a pete, majd felszívódik. Valakinek van ilyen tapasztalata?

Figyelt kérdés
Kaptam tüszőrepesztőt (pregnylt), de még így sem vagyok biztos benne, hogy megrepedt, nem éreztem utána semmit.

2016. szept. 30. 10:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Mennyi tüsződ lett és mekkorák voltak? Kaptál tüszőrepesztőt gondolom az inszem előtti este, így kizárnám azt a lehetőséget hogy nem repedt meg. Ilyenkor a stimuláció következtében fájhatnak a petefészkeid, nekem is fájt.
2016. okt. 1. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Pènteken volt UH, akkor kèt 18 mm-es tüszőm volt, de csak vasàrnap adtam be a tüszőrepit ès hètfőn volt az inszem, a ciklus 13.napjàn, mostanàban 25 napos ciklusaim szoktak lenni. Tartottam is attól hogy elkèsünk, de a doki azt mondta pont jó az időpont. Megnèzett inszem előtt ès mèg ott voltak a tüszők csak laposabbak voltak, nem annyira kerek volt a formàjuk :) Most enyhe mensi előtti fàjdogàlàst èrzek. Neked sikerült az inszem? Ha közvetlenül előtte volt, UH, mit làttak?
2016. okt. 2. 09:47
 3/6 anonim ***** válasza:

A leírtak alapján szerintem is tökéletes volt az időzítés, ne aggódj emiatt. A petefészkeid a stimuláció miatt fájhat, ilyenkor nagyobbak az átlagnál. Nekem eddig 5 sikertelen inszemem volt, ebből kettő volt stimulált, a többi természetes ciklusban volt. Tüszőrepesztő beadása után nekem már nem csinál uh-t az orvos, előtte nap nézte, akkor 24-26 mm-es tüszők voltak. Most lesz az utolsó inszeminációnk, most szurikat kaptam, kedden megyek uh-ra, akkor leszek a 11.-ik napon. Én már nem hiszek a sikerben, de persze a remény ott van.

Sok sikert Nektek!

2016. okt. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, aranyos vagy! Megkèrdezhetem, hogy nàlatok mi a problèma?
2016. okt. 2. 14:33
 5/6 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy a méhtükrözésen kívül mindent vizsgáltak és semmit nem találtak. Hormonjaim rendben vannak, átjárhatóak a petevezetőim, férjem spermája rendben, genetika, immunológia rendben. Több kémiai terhességem volt, illetve 2 alkalommal volt kis petezsákom, de a 6.-ik hét előtt elvetéltem. Első házasságomból van egy gyermekem, terhességi toxemiám volt, nem tudom annak esetleg köze lehet-e hozzá. Rh negatív a vércsoportom. 2012-ben volt egy méhen kívüli terhességem, de akkor nem volt tervezve baba.

Nálatok tudni lehet mi a gond?

2016. okt. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Sajnálom :( Nálunk sem találtak semmit, a progeszteronom volt kicsit alacsony, de kaptam rá gyógyszert. Nekem A negatív a vércsoportom, nem voltam még terhes, remélem ebből nem lesz gond.

Minél hamarabbi babázódást kívánok Nektek! :)

2016. okt. 2. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!