Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Mennyibe kerülhet a Kaáli...

Mennyibe kerülhet a Kaáli Intézetben (Szeged) egy lombik program? (most TB támogatottnak hirdeti)

Figyelt kérdés
Mire van támogatás, mire nincs? És az mennyire igaz, hogy vagy házasoknak kell lennünk, vagy bejegyzett élettársi kapcsolatban kell lennünk, ahhoz hogy elvégezzék a beavatkozást?

2016. jún. 23. 11:57
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia!

én majd októberbe kezdem a lombikot Szegeden .

elfogadják az élettársi papírt közjegyzői papírt

maga a beavatkozás tb-re megy nem kell érte fizetni csak a gyógyszerekért de 100 ezertől indul én úgy tudom !

2016. jún. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Szia! köszönöm a gyors választ!

mennyi a várakozási idő kb? tényleg másfél év?

2016. jún. 23. 13:48
 3/9 anonim ***** válasza:
tb támogatottra, ha most kéred, jövő decemberre adnak időpontot. nekem már volt egy lombikom, akkor 35 ezer volt a gyógyszer, de nekem extra kevés kell, mert jók az eredményeim. általában 100 körül van, ahogy én körbekérdeztem. tényleg kell házassági anyakönyvi kivonat vagy élettársi papír.
2016. jún. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Épp most hívtam őket. Kell az élettársi kapcsolatról papír, nekem azt mondták, hogy a közjegyzőnél ez olyan 3-4 ezer ft. Tb támogatottat kérdeztem, 300-400 ezer forintunk azért legyen rá, ennyit mondott a recepciós. Októberre kaptam időpontot konzultációra. Azt, hogy mikor lehetne kezdeni, arra nem tudott válaszolni, de még meg merte kockáztatni, hogy az idén. Viszont volt egy másik orvos, annál leghamarabb 2018. januárjában lehetne kezdeni, de ez még tolódhat. Azt hittem lehidalok....
2016. jún. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

4-es köszönöm a friss választ! elég elkeserítőek ezek a várakozások :(

párommal még nem beszéltem...de felkészítem rá...nem holnap lenne ebből baba :O

addig meg marad a próbálkozás

2016. jún. 29. 10:48
 6/9 anonim válasza:
Azt esetleg tuja valaki hogy ha nincs tb tamogatsd hanem privat es te fizetsz akkor mennyi a varakozasi ido? :/
2016. aug. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha fizetsz, azonnal indulhatsz, mihelyt rendben van minden leleted.
2016. szept. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező van azóta valami változás? És neked, első válaszoló sikerült a lombik? :) A 4-es válaszoló vagyok, azóta megtörtént az első konzultáció és jövő novemberre kaptunk időpontot. Veletek mi újság?
2016. nov. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm az érdeklődést! Nekünk spontán megfogant a baba. A következő mensi már nem jött meg.

24 hkm


Ti azért próbálkoztok természetes úton is?

Drukkolok h mielőbb sikeres legyen!

Nem semmi az az 1 év... :-(

2016. nov. 29. 09:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!